Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Заклик Папи Франциска і Короля Моххамеда VI щодо Єрусалима
11:38 Неділя 0 338
31-03-2019, 11:38

Заклик Папи Франциска і Короля Моххамеда VI щодо Єрусалима

Папа Франциск і Король Моххамед VI підписали спільну заяву щодо святого міста Єрусалима.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Його Святість Папа Франциск і Його Величність Король Моххамед VI, визнаючи унікальність і священний вимір Єрусалима, маючи на серці його духовне значення й особливе покликання як Міста миру, поділяють такий заклик: 

Ми вважаємо важливим зберегти святе місто Єрусалим як спільну спадщину людства та, насамперед, вірян трьох монотеїстичних релігій – як місце зустрічі та символ мирного співіснування, де підтримуються взаємна пошана й діалог.

Тому необхідно зберегти й підтримати особливий мультирелігійний характер, духовний вимір та особливу культурну ідентичність Єрусалима.

Висловлюємо сподівання, що в святому місті буде гарантовано повну свободу доступу для вірян трьох монотеїстичних релігій і право кожного з них практикувати свій культ, щоб у Єрусалимі підносилася до Бога, Творця всіх, молитва за майбутнє миру й братерства на землі.

Рабат, 30 березня 2019
Й. В. Король Моххамед VI 
Й. С. Папа Франциск

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 15:38 Середа 0 90 Архієпископ Мечислав Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла II для собору в Відні Віденський собор святого Стефана отримав мощі святого святого Йоана Павла II. Невеликий релікварій із волоссям Папи 5 травня передав настоятелю віденського собору отцеві Антону Фаберу архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський.