Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Парафіяльні реколекції для сімей у Львові
15:41 Середа 0 383
3-04-2019, 15:41

Парафіяльні реколекції для сімей у Львові

Парафія святого святого архангела Михаїла у Львові вже кілька років поспіль раз або двічі на рік організовує виїзні реколекції для родин. Цього разу 29–31 березня такі реколекції  відбулися в осередку в отців василіан у Брюховичах. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У зустрічі взяли участь двадцять сімей, половина з яких – уперше. Реколекції провів отець Андрій Недзельський із Сихова, а одну з конференцій для дорослих та окрему конференцію для підлітків провела Віта Якубовська. Дітьми й молоддю опікувалися сестра Серафима й аніматори з Оази.

Євхаристія, нагода для довшої сповіді, конференції, роздуми в групах, спільні трапези – складові кожних реколекцій. Були також Хресна дорога пізно ввечері в п’ятницю й дуже радісний розважальний вечір у суботу. Як зауважили нові учасники, завдяки спільно пережитим моментам вони мали можливість наблизитися до Бога, зрозуміти певні особливості сімейних стосунків, а також у дружній атмосфері познайомитися з людьми, яких знають лише з вигляду з недільних Мес.

Як зауважила Віта Якубовська, дуже позитивно, що реколекції організовують самі родини, яких заохочує до цього настоятель. Цього разу організаторами було подружжя Назаркевичів – Володимир і Богдана. Сім’ї вже чекають наступних реколекцій восени.

Отець Яцек Коцур

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:08 Неділя 0 114 Реколекції для священиків у Замлинні 9–12 вересня 2019 року у мальовничому селі Замлиння Любомльського району, в інтеграційному центрі, директором якого є отець канцлер Ян Бурас, Генеральний Вікарій Луцької дієцезії та настоятель парафії Пресвятої Трійці у Любомлі, відбулися щорічні реколекції для священиків Луцької дієцезії на чолі з єпископом Віталієм Скомаровським, які провів отець Серафим Тишко OCD.