Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Священицькі свячення у львівській катедрі
10:32 Неділя 0 125
19-05-2019, 10:32

Священицькі свячення у львівській катедрі

18 травня в митрополичій базиліці у Львові Архієпископ Митрополит Мечислав Мокшицький рукоположив у сан священства двох дияконів – вихованців Львівської ВДС. Свячення пресвітеріату отримали Ян Гано, котрий родом із Мостиськ, та Андрій Фічук зі Стрия.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На урочистості традиційно прибули настоятелі парафій, з яких вони походять, духовенство з різних деканатів Львівської Архідієцезії, родини нових священників, а також численні гості з України та з-за кордону.

Разом з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким Євхаристію співслужили його Єпископи-помічники Леон Малий і Едуард Кава, Єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, ректор Львівської ВДС щ. прелат Пйотр Бжескі, настоятель катедри о. предат Ян Нікель.

У проповіді Архієпископ Мечислав Мокшицький закликав о. Яна Гано і Андрія Фічука брати приклад з таких священнослужителів, як св. Йоана Павла ІІ, св. Жана-Марі Віаннея, бл. Якова Стрепи. Особливу подяку львівський митрополит склав родичам новий священиків, а всіх присутніх закликав молитися за о. Яна Гано і о. Андрія Фічука та за нові покликання до священства.

19 травня, нові священики звершать перші подячні Святі Меси у своїх родинних парафіях.

Костянтин Чавага

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.