Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво міністрантів Київсько-Житомирської дієцезії до бердичівського санктуарію
10:28 Понеділок 0 151
20-05-2019, 10:28

Паломництво міністрантів Київсько-Житомирської дієцезії до бердичівського санктуарію

18 травня 2019 року до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві з паломництвом прибули 50 міністрантів із Коростеня, Житомира й Коростишева; до них долучилися представники бердичівських і навколишніх парафій.

Відповідальні за паломництво міністрантів семінаристи й наставники Вищої духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса з Ворзеля прибули до Бердичева разом із отцем Ігорем Скомаровським.


Розпочалося паломництво з реєстації та знайомства в залі святого Йоана Павла ІІ. Далі учасники почули конференцію отця Ігоря Скомаровського на тему «Чесноти і вади. Відкрити скарб власного серця», після якої працювали у групах.


Центральною частиною паломництва стала Служба Божа, яку очолив отець В’ячеслав Коневський, настоятель парафії святого Йоана Павла ІІ з Ворзеля. Із ним співслужили отці Ігор Скомаровський і Ришард Борковський із Ворзеля, отець Ярослав Котвицький із Коростеня, отець Павло Щука з Житомира й отець Андрій Бачинський SDB з Коростишева. Проповідь виголосив отець Ігор Скомаровський.


Після Меси була обідня перерва, а далі міністранти, священики й семінаристи вирушили до храму святої Варвари на травнений молебень і вервицю до Божого Милосердя.Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.