Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Дияконські свячення в парафії Народження Пресвятої Діви Марії в Стрию
10:18 Понеділок 0 388
7-05-2018, 10:18

Дияконські свячення в парафії Народження Пресвятої Діви Марії в Стрию

Опівдні 6 травня до Санктуарію Матері Божої «Плекальниці людських надій» у м. Стрию Львівської області з’їхалися духовенство й вірні та гості з-за кордону, щоби розділити радість дияконських свячень семінариста 5 курсу Львівської ВДС Андрія Фічука. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У вітальному слові настоятель парафії і декан Стрийський о. Войцєх Буковєц також пригадав, що 17 років тому там отримав дияконські свячення за сприяння теперішній настоятеля парафії в Рудках о. Юрій Василенко.

Месу очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едуард Кава, який виголосив проповідь і рукоположив у диякони РКЦ семінариста Андрія Фічука. Літургію служили також ректор семінарії о. прелат Петро Бжеські, попередні настоятелі парафії у Стрию о. прелат Ян Нікєль і о. прелат Юзеф Легович, директор відділу загального душпастирства Митрополичої Курії о. Славомір Зелінський OFMConv., духовні отці Львівської ВДС та священики з навколишніх парафій.

Єпископ Едуард Кава подякував за виховання сина батькам диякона Андрія Фічука. Окремо склав подяку за його духовне виховання стрийській парафії, сестрам юзефіткам і закликав усіх присутніх молитися за нововисвяченого диякона Андрія.

Нагадуємо, що 5 травня, у Мостиськах єпископ Едуард Кава рукоположив у диякони семінариста Яна Гано.

Костянтин Чавага

За темою:

Дияконські свячення в Харкові
Дияконські свячення в парафії Різдва Йоана Хрестителя в Мостиськах
Дияконські свячення Вадима Дороша ОМІ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:29 Середа 0 110 Запрошуємо на урочистість проголошення санкутуарію святого Йосифа в Гнівані «Бідні грішники, незалежно від величини ваших потреб, зверніться про допомогу до святого Йосифа! Приходьте до святого Йосифа зі щирою упевненістю і спокоєм, що ваші прохання будуть вислухані».
Свята Тереза від Ісуса