Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Подвійне свято в санктуарії Рудківської Пресвятої Діви Марії на Львівщині
13:32 Понеділок 0 96
20-05-2019, 13:32

Подвійне свято в санктуарії Рудківської Пресвятої Діви Марії на Львівщині

18 травня 2019 року парафіяльна спільнота Рудківської Пресвятої Діви Марії переживала подвійну урочистість: Таїнство Миропомазання та 30-ліття відновлення парафіяльних структур.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

30 молодих людей із парафії приступили до таїнства. Месу очолив єпископ Едвард Кава, який уділив вірним миропомазання. На цю подвійну урочистість були запрошені отець канонік Герард Лірик – багаторічний настоятель рудківської парафії, священики, які служили в парафії, і священики з деканату.

У католицькому обряді до миропомазання приступають уже дорослими, тому його ще називають таїнством християнської зрілості. Молодь упродовж року брала участь у катехизах і в житті Церкви, щоб краще пізнати та зміцнити свою віру.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.