Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Естафета для надії» прибула до Ватикану
11:47 Четвер 0 245
25-04-2019, 11:47

«Естафета для надії» прибула до Ватикану

Учасники «Естафети для надії» за чотири дні пробігли понад 500 кілометрів задля того, аби привернути увагу громадськості до важких дитячих захворювань.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У середу вранці, 24 квітня 2019 року, перед загальною аудієнцією площа святого Петра у Ватикані стала кінцевим пунктом благодійного марафону, який організував фонд «Місто надії». Мета 530-кілометрового марафону, що розпочався 21 квітня в північноіталійському місті Падуя, полягала в тому, аби привернути увагу громадськості до медичних досліджень, зокрема щодо важких дитячих хвороб.

Ідея марафону, у якому взяли участь волонтери й представники Збройних сил Італії, належить дідусеві чотирирічного італійського хлопчика, якого вилікували від важкого захворювання. Протягом усього марафону його учасники передавали з рук в руки невеликий циліндр зі зверненнями маленьких пацієнтів до Папи Франциска. Після загальної аудієнції чотирирічний хлопчик передав Його Святості циліндр і дитячі листи.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:19 Понеділок 0 55 Папа: Кожен повинен робити свій внесок у подолання голоду в світі Для подолання проблеми голоду не вистачить зусиль лише з боку міжнародних організацій. Кожен повинен усвідомити неприпустимість культури відходів і боротися з нею. Про це Глава Католицької Церкви пише в посланні до Всесвітньої Продовольчої Програми ООН.