Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочиста Пасхальна вігілія в Києві
11:46 Вівторок 0 203
23-04-2019, 11:46

Урочиста Пасхальна вігілія в Києві

Після сорокаденної великопісної підготовки в стінах конкафедрального собору святого Олександра в Києві зазвучало радісне «Алілуя». Урочиста Пасхальна вігілія розпочалася перед храмом з освячення вогню й пасхалу, який у процесії було внесено до темної святині. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Святу Месу очолив єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирський, у співслужінні з Апостольським Нунцієм в Україні архієпископом Клаудіо Ґуджеротті, Верховним Архієпископом Києво-Галицьким УГКЦ Святославом (Шевчуком), отцями францисканцями з парафії святого Франциска Ассізького в Києві та священиками з конкатедри святого Олександра.

Тричі пролунало «Світло Христове – Богу подяка», аж увесь храм осяяло полум’я свічок, запалених від пасхалу. 9 читань зі Старого й Нового Завітів про історію нашого спасіння перепліталися псалмами.

Після проповіді єпископ Віталій уділив Таїнства Хрещення й Миропомазання чотирьом катехуменам, які старанно готувалися до цього, а згодом і всі вірні відновили хрещальні обітниці.

На закінчення Меси усіх зібраних привітали з Великоднем архієпископ Клаудіо Ґуджеротті та Верховний Архієпископ Києво-Галицький УГКЦ Святослав (Шевчук), а після урочистого благословення відбулося освячення пасхальних страв.

Сестра Людмила Саганівська

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:37 Четвер 0 78 Таїнство Миропомазання в Житомирі Парафія святого Вацлава в місті Житомир давно не переживала такої піднесеної та урочистої події. Святкування відпусту на честь другого покровителя храму святого Йоана з Непомук, було поєднане з уділенням таїнства Миропомазанням.