Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Едуард Кава святкував Великдень у Новому Яричеві
13:29 Середа 0 422
24-04-2019, 13:29

Єпископ Едуард Кава святкував Великдень у Новому Яричеві

21 квітня, у Великодню Неділю, єпископ Едуард Кава очолив урочисте богослужіння в Новому Яричеві на Львівщині й освятив пасхальні страви.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Удосвіта 21 квітня радісні дзвони храму Пресвятої Діви Марії Святого Розарію в Новому Яричеві сповістили всьому місту Добру Новину.

Резурекційну процесію довкола святині очолив єпископ Едуард Кава. Попереду міністранти несли хрест з червоною єпітрахиллю, яка символізує перемогу Ісуса-Царя над владою смерті, та фігуру воскреслого Господа. Римо-католики місцевої громади численно засвідчили віру у Воскресіння Христове.

У проповіді єпископ Едуард Кава закликав усіх вірних нести великодню радість також у щоденне життя, до родин і середовищ. На завершення Меси він побажав усім вірних веселих і радісних свят.

Олександр Кусий

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:02 Середа 0 179 Духовні вправи для священиків Львівської архідієцезії 18 лютого в каплиці Реколекційного будинку в Брюховичах архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу священиків Львівської архідієцезії, котрі зібралися там на трьохденні духовні науки.