Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Меса освячення мира в кафедральному соборі Мукачева
13:21 П'ятниця 0 227
19-04-2019, 13:21

Меса освячення мира в кафедральному соборі Мукачева

17 квітня 2019 року духовенство Мукачівської дієцезії зібралося в кафедральному соборі святого Мартина на Месу освячення мира, під час якої відбувається відновлення священицьких обітниць.
Про це повідомляє Мукачівська дієцезія.

Урочистість очолив ординарій дієцезії єпископ Антал Майнек, який у вступному слові сказав: «У цій Месі будемо возносити подяку Господу за всіх священиків і тих, хто допомагає в душпастирстві на теренах нашої дієцезії». Владика висловив вдячність Богу у 37-му річницю власних священицьких свячень, які прийняв із рук кардинала Ласло Пашкаї.

Ординарій нагадав, що цей рік є Роком святості подружжя та сім’ї, а з фатімських послань знаємо, що велику атака злого буде скерована проти родини. У цьому році маємо особливо молитися за святість сімей. Єпископ Антал також заохотив молитися за християн Франції, яким висловив співчуття з приводу руйнівного пожару в Нотр-Дам де Парі. Тепер є потреба у відновленні собору, але також і спільнот, щоб Церква була живою.

«Це не наша заслуга, що ми священики. Це Божа благодать, а також вимолені вами покликання до священства, – сказав у проповіді отець Антон Єдінак СМ, навівши приклад, із яких звичайних людей Ісус покликав апостолів. – Ісус довіряє нам, священикам! Ми слабкі, але Ісусів план найкращий, навіть тоді, коли доводиться нести хрест. Бо Господь посилає нас свідчити про любов, милосердя і щодня приносити жертву, нехай маленьку». Ядром священства має бути адорація, розмова з Ісусом – тоді священик має що дати людям. Угорською мовою проповідь виголосив отець Ференц Гідас OFM.

Під час Меси відбулося відновлення священицьких обітниць та освячення олій для Таїнств Священства, Хрещення, Миропомазання та Єлеопомазання.

На завершення Служби Божої генеральний вікарій отець Іштван Погань і єпископський вікарій отець Антоні Зіемба привітали єпископа Антала з річницею свячень. Висловлюючи вдячність за привітання, єпископ-ординарій звернувся з проханням молитися за нього та священиків.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:13 Вівторок 0 124 У Залужжі на Тернопільщині волонтери відновлюють костел Святої Розалії Волонтери благодійної організації «Благодійний фонд «Пам’ять і любов» розпочали відновлювати римо-католицький костел Святої Розалії, що у селі Залужжя Збаразького району.