Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Свята Меса освячення мира в мукачівській катедрі
11:31 П'ятниця 0 625
30-03-2018, 11:31

Свята Меса освячення мира в мукачівській катедрі

28 березня 2018 року в мукачівському кафедральному соборі святого Мартина відбулася Меса з посвяченням мира та єлеїв, які будуть використовуватись упродовж року в Таїнствах Хрещення, Миропомазання, Єлеопомазання та Священства.
Про це повідомляє Мукачівська дієцезія.

Гостями свята були два греко-католицькі єпископи – Владика Мілан Шашік із Мукачівської єпархії й архієпарх Хайдудорога митрополит Фюлеп Кочіш, який виголосив проповідь і конференцію. На урочисту Службу Божу з’їхалися священики зі всієї дієцезії, а також ченці, черниці й віряни з різних парафій.

Темою проповіді єпископа стали роздуми над словами: «Дух Господній на мені. Він Мене помазав звіщати добру новину убогим». Адже саме ці слова переживає молодий юнак, який іде вчитись у семінарію. Кожен священик має власний досвід покликання і служіння, яке доручає йому Господь. Та у всіх духовних покликаннях є щось схоже: саме Боже звернення й заклик до служіння.

Після проповіді священики відновили свої обітниці.

На завершення Меси місцевий ординарій Антал Майнек подякував усім присутнім, а особливо гостям, і запросив на конференцію на тему вшанування Євхаристії.

За темою:
Меса освячення мира в харківській катедрі
Свята Меса освячення мира в луцькій катедрі
Свята Меса освячення мира в житомирській катедрі
Свята Меса освячення мира у львівській катедрі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:13 Вівторок 0 124 У Залужжі на Тернопільщині волонтери відновлюють костел Святої Розалії Волонтери благодійної організації «Благодійний фонд «Пам’ять і любов» розпочали відновлювати римо-католицький костел Святої Розалії, що у селі Залужжя Збаразького району.