Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Великий Четвер у митрополичій базиліці Львова
10:25 Субота 0 868
20-04-2019, 10:25

Великий Четвер у митрополичій базиліці Львова

18 квітня 2019 року, у Великий Четвер, у митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові урочистою Літургією Вечері Господньої розпочалося Пасхальне Тридення.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Перед початком спільної молитви вірні привітали архієпископа Мечислава Мокшицького, а в його особі всіх священиків, із днем встановлення Таїнств Священства та Євхаристії.

Митрополит висловив глибоку вдячність Господу за всіх священиків, які служать у Львівській архідієцезії, і привітав прибулих із Ватикану священиків – отців Вальдемара й Аркадія, які в ці дні виголошуватимуть проповіді в катедрі. 

Архієпископ Мечислав Мокшицький здійснив обряд омивання ніг, а після Євхаристій на згадку про схоплення й ув’язнення Ісуса переніс Пресвяті Дари на вівтар виставлення, що символічно представляє «темницю», де було ув’язнено Христа. Там розпочалася адорація Євхаристійного Ісуса. З вівтарів знято всі покривала аж до Великої Суботи.
Новини з України 09:01 Вівторок 0 85 Перші обіти у Згромадженні сестер святого Йосифа де Сен-Марк 2 липня три новички сестер Святого Йосифа де Сен-Марк, після успішного завершення періоду приготування, стали офіційними членами Конгрегації. Мешко Одріка, Гофрик Юстина та Ханик Божена склали свої перші обіти Господу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.