Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Нові декрети Конгрегації у справах проголошення святих
11:17 Четвер 0 398
8-03-2018, 11:17

Нові декрети Конгрегації у справах проголошення святих

У вівторок, 6 березня 2018 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції кардинала Анджело Амато, префекта Конгрегації у справах проголошення святих, і затвердив оприлюднення декретів щодо чинних процесів. Перше в цьому переліку – визнання чуда за заступництвом блаженного Папи Павла VI, що відкриває шлях до його канонізації.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Ще чотири декрети стосуються визнання чудес за заступництвом блаженних, які вже скоро будуть проголошені святими. Це сальвадорський єпископ Оскар Арнульфо Ромеро Ґалдáмес, архієпископ Сан-Сальвадора, італійські священики Франческо Спінеллі та Вінченцо Романо, німецька черниця Марія Катеріна Каспер.

Іще два декрети відкривають шлях до беатифікації слуг Божих Марії Фелісії від Ісуса в Найсвятіших Тайнах, парагвайської черниці, за заступництвом якої визнано чудо, і словацької мирянки Анни Колесарової, убитої 1944 року з ненависті до віри й визнаної мученицею.

Інші шість декретів – це визнання героїчного виміру чеснот. У цьому переліку: польський священик редемпторист Бернард Любєньскі, італійський капуцин Чечіліо Марія Кортіновіс, італійські черниці Джустіна й Марія Ск’яппаролі, італійська мирянка з Третього домініканського ордену Марія Антонелла Бордоні й італійська мирянка Алессандра Сабаттіні.

За темою:
У Церкві скоро будуть проголошені нові святі та блаженні
Папа затвердив нові декрети в канонізаційних процесах
Кардинал Стефан Вишинський серед нових Слуг Божих

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:29 Субота 0 58 Отець Ганс Цольнер про результати зустрічі «Захист неповнолітніх у Церкві» Отець Ганс Цольнер SJ, президент Центру захисту неповнолітніх Папського Григоріанського університету та член Папської комісії захисту неповнолітніх, розповідає про зусилля, спрямовані на захист неповнолітніх, яких і надалі докладає Церква після лютневої зустрічі у Ватикані.