Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа затвердив нові декрети в канонізаційних процесах
09:06 Четвер 0 443
21-12-2017, 09:06

Папа затвердив нові декрети в канонізаційних процесахПро це повідомляє Радіо Ватикану.

Перший у списку нових блаженних – французький дієцезіальний священик Жан-Батіст Фук (1851 - 1926 рр.), що був засновником госпіталю святого Йосифа в Марселі. Визнано чудеса за посередництва іспанського священика-єзуїта Тібурсіо Арнаіса Муньоса, що помер 1926 року, – засновника Згромадження Місіонерок, які трудились для найубогішого сільського населення. Також дива венесуельської черниці Марії Кармен Ренділес Мартінес (1903 - 1977), засновниці Згромадження Служебниць Ісуса з Венесуели. Визнано мучеництво священика Теодора Ільєра Дель Ольмота його 15 співбратів із Згромадження Святого Петра в оковах, вбитих із ненависті до віри під час громадянської війни в Іспанії в 30-их роках ХХ сторіччя.

Інші декрети стосуються визнання геройського виміру чеснот 8 Слуг Божих, яких після цієї процедури називаємо праведними. Черговим етапом у процесі визнання їхньої святості повинне стати чудо, отримане за їхнім заступництвом. У цьому списку першим є кардинал Стефан Вишинський, примас Польщі, архієпископ Ґнєзненський і Варшавський (1901 - 1981 рр.).

Інші кандидати до проголошення блаженними:  іспанський священик-єзуїт Альфонсо Барсана, що жив у XVI ст.; польський священик Павел Смоліковскі (1849 - 1926), що належав до Згромадження Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, місіонер і виховник молоді, він народився в Росії, трудився серед молоді в Болгарії, у Львові, в Італії, а помер у Кракові; священик Патрік Пейтон із чернечого Згромадження Святого Хреста, що народився в Ірландії, а помер 1992 року в США; іспанська черниця Марія Анна від святого Йосифа, засновниця монастирів Сестер Августиніянок, що жила в ХVІ-ХVІІ ст.ст.; португальська черниця Луїза Андалуз, засновниця Згромадження Служебниць Фатімської Божої Матері, що померла 1973 року в Лісабоні; та дві італійки – черниця Анна дель Сальваторе із Згромадження Сестер Доньок Святої Анни, що жила у ХVІІІ ст. і богопосвячена мирянка Марія-Антонія Сама, яка померла 1953 року, після 60 років хвороби, що прикувала її до ліжка

За темою:

Кардинал Стефан Вишинський серед нових Слуг Божих
Отець-капуцин Серафим Кашуба і його героїчний вимір чеснот
Папа Франциск вирушить у паломництво до святого Піо з П’єтрельчіни

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:29 Субота 0 58 Отець Ганс Цольнер про результати зустрічі «Захист неповнолітніх у Церкві» Отець Ганс Цольнер SJ, президент Центру захисту неповнолітніх Папського Григоріанського університету та член Папської комісії захисту неповнолітніх, розповідає про зусилля, спрямовані на захист неповнолітніх, яких і надалі докладає Церква після лютневої зустрічі у Ватикані.