Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч зі святим Йосифом: духовна віднова у Львові
10:31 Четвер 0 72
8-11-2018, 10:31

Зустріч зі святим Йосифом: духовна віднова у Львові

Чернецтво РКЦ й УГКЦ та миряни доброї численно зібрались у Львові 5 листопада, щоб зустрітися в реколекційній атмосфері зі святим Йосифом.

На духовну віднову «Заслуханий у Бога. "Lectio Divina": зустріч зі святим Йосифом» зібрав богопосвячених і світських осіб отець Кшиштоф Вонс SDS – ченець, вслуханий у Слово Боже, і натхненник багатьох подібних зустрічей у Польщі, а тепер і в Україні.


Уже з перших акордів зустрічі отець увів слухачів у глибокий світ мовчання святого Йосифа, яке було наслідком його безнастанного, вдень і вночі, слухання Божого голосу, Божого Слова.

Дякуємо отцю Кшиштофу за вміння слухати й ділитися Божим Словом; за це глибоке переживання Слова і за запрошення, яке ми отримали на зустрічі зі святим Йосифом. Дякуємо й усім, хто відгукнувся на запрошення стати ґрунтом для зростання та плідності зерен Слова.

Зустріч уможливила львівська Духовна семінарія. Нехай Господь благословить усю її спільноту рясними дарами.

Сестра Даниїла Винник ЧСВВ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 22:57 Неділя 0 173 Кардинал Пітер Тарксон заспівав для бездомних у Києві Сьогодні, 18 листопада, в Києві в Монастирі сестер Місіонерок любові (сестер Матері Терези) на святкування Дня бідних завітав кардинал Пітер Тарксон. Його Еміненція поспілкувався з бездомними підопічними релігійної місії Caritas-Spes Україна і заспівав пісню  “Follow me where I go” -  “Слідуй за мною, куди я іду”. Кардинал, сказав, що  хоче за допомогою пісні виразити любов Святішого Отця до всіх присутніх.