Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Восьмиденні реколекції Lectio Divina у Львові-Брюховичах
11:01 Понеділок 0 892
18-09-2017, 11:01

Восьмиденні реколекції Lectio Divina у Львові-Брюховичах

У реколекційному Домі в у Львові-Брюховичах тривають Восьмиденні реколекції Lectio Divina організовані в межах Курсу Духовної Віднови для черниць. В них бере участь понад сто сестер, з різних жіночих згромаджень, так римсько, як і греко-католицьких. Їх веде о. Пйотр Сьленчка, сальваторіанець, з Центру Духовної Формації Сальваторіанів у Тшебіні (Польща).

Як підкреслює o. Пйотр, ті реколекції мають бути виходом в „пустелю”, щоб там зустріти Бога, котрий промовляє до нас через своє Слово, записане на сторінках Святого Писання. Тому протягом реколекцій панує цілковите мовчання.

Учасник реколекцій розмовляє дише протягом 20 хвилин зі своїм духівником. Але має багато часу на особисту молитву і читання Святого Писання, чи так звану Lectio Divina.

Такі реколекції вже багато років популярні в Польщі. До осередка яким опікують отці-сальваторіани у Тшебіні біля Кракова, щороку приїжджає багато мирян та духовенства. Протягом минулих років в них брало участь також багато священиків і сестер з України.

o. Маріуш Кравєц SSP

Джерело - Львівська архідієцезія


По темі:

Реколекції для священиків у Замлинні

Досвід, щоб мати сили у часі криз

Жити для іншого: весняні реколекції у Денишах

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий