Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вийшло третє видання молитовника «Щоденно з Богом»
11:21 Субота 0 447
12-05-2018, 11:21

Вийшло третє видання молитовника «Щоденно з Богом»

Комісія у справах Літургії при Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні підготувала чергове, уже третє, видання популярного молитовника «Щоденно з Богом». У цьому виданні, як і в попередніх, міститься короткий катехизм, щоденні молитви та молитви у кожній потребі, молитви літургійного року, основні молитви латинською мовою. Проте є й новинки.
Третє видання трохи більше за об’ємом за попередні: у ньому 928 сторінок. Новими молитвами був збагачений розділ «Молитви під час боротьби з силами темряви», а також розділ «Молитви за хворих», до якого додано молитви за зцілення. Розділ «Таїнство подружжя» поповнився новою літанією до захисників святості, єдності і нерозривності подружжя, особливо актуальної в наш час. З’явився теж новий розділ під назвою «Молитви до Божого Провидіння». 

Також на прохання вірних було додано окремі молитви й молебні, переклади яких порівняно нещодавно з’явилися в ужитку українських католиків, але які швидко стали популярними. Серед них Малі години на честь Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, Помпейська новенна і Новенна до Божої Матері, яка розплутує вузли.

Молитовник зберіг свій попередній кишеньковий формат. Використання тривкого, але тонкого паперу зробило можливим, що ані розміри, ані вага книжки суттєво не змінилася. Для зручності у виданні є дві закладинки. Обкладинка виготовлена з того самого матеріалу, що й у попередніх виданнях.

Придбати третє видання молитовника «Щоденно з Богом» можна в Управліннях своїх дієцезій.

Ще одна приємна новина: усі тексти третього видання «Щоденно з Богом» вже опубліковані на інтернет-сторінці Комісії у справах Літургії liturgia-rkc.org.ua, їх можна вільно копіювати й використовувати, наприклад, для укладення молитовників окремих парафій чи спільнот. Також на нашому сайті у вкладці «Діалог» Ви можете висловити свої пропозиції чи поставити питання стосовно Літургії.

Зичимо всім вірним, які користатимуться молитовником, щоби Господь вислухав Ваші молитви.

Єпископ Яцек Пиль,
голова Комісії у справах Літургії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:47 Субота 0 49 Адвентові реколекції в парафії святого Антонія у Львові Від 9 до 11 грудня в парафії святого Антонія пройшли адвентові реколекції. Реколекційні науки виголосив о. Микола Орач OFM Conv, настоятель парафії святого Йосифа в Кременчуці. Темою реколекційних розважань була молитва, без якої віруючій людині важко уявити своє життя.