Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Щаслива родина – тато, мама, дитина» – хода на захист традиційних сімейних цінностей у Житомирі
12:20 Понеділок 0 450
14-05-2018, 12:20

«Щаслива родина – тато, мама, дитина» – хода на захист традиційних сімейних цінностей у Житомирі

Житомир долучився до 50 українських міст, у яких небайдужі вийшли цілими родинами на центральні вулиці, щоб святкувати Тиждень подружжя в Україні та свідчити про важливість і цінність традиційних міцних і щасливих родин. Родин, фундамент яких - вірність, любов, піклування про дітей.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Рівно о 15-й годині, коли колона готувалася до виходу, з неба полив рясний дощ. Здавалося, все зіпсоване. Але якщо є благородна мета, то до неї можна дійти й під парасолями, сильніше загорнувшись у теплий одяг. Наречені у весільному вбранні, діти у візочках, багато сімей з дітьми, люди старшого покоління. Усі вони сьогодні вийшли з дому, щоб центральними вулицями міста величезною колоною жваво вирушити на вулицю Михайлівську, де чекала насичена програма під гаслом «Щаслива родина – тато, мама, дитина».  

Організаторами свята стали Рада християнських церков Житомира й Житомирської області, Житомирська міська рада та ВБО АСЕТ. На початку свята до всіх зібраних звернулись представники християнських церков, нагадуючи про важливість християнських цінностей і звертаючись до Небесного Отця у спільній молитві про благословення для наших родин, для України.

Свято було насичене. Вулиця Михайлівська, головна пішохідна вулиця міста завдовжки 288 метрів, була вщерть заповнена людьми. Не було куточка, де щось би не відбувалося: ігри та розваги для дітей, конкурси, поліцейська машина, за кермом якої можна було посидіти, пожежники, які влаштували небувале поливання вулиці, справжній український куточок із кроликами й козами, зони для фотографування, багато інформаційних куточків. Усе це було безоплатне і вносило різноманіття у свято.

І нехай через кілька годин з неба знов полив дощ, але цей день залишиться незабутнім для багатьох сімей, які знайшли час і бажання бути разом, бути свідками справжніх християнських цінностей.

За темою:
Долучайтеся до Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей і сімей!
З 2 по 8 червня в Римсько-Католицькій Церкві України відбудеться ІІ Тиждень виховання
У центрі Києва відбувся мирний протест проти дискримінації сім’ї

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:47 Субота 0 49 Адвентові реколекції в парафії святого Антонія у Львові Від 9 до 11 грудня в парафії святого Антонія пройшли адвентові реколекції. Реколекційні науки виголосив о. Микола Орач OFM Conv, настоятель парафії святого Йосифа в Кременчуці. Темою реколекційних розважань була молитва, без якої віруючій людині важко уявити своє життя.