Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Меса освячення мира в харківській катедрі
17:17 Четвер 0 102
29-03-2018, 17:17

Меса освячення мира в харківській катедрі

У Велику Середу, 28 березня 2018 року, в Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії урочисту Месу освячення мира очолив ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк OFM у співслужінні зі священиками північної частини розлогої Харківсько-Запорізької дієцезії, які відновили обітниці, складені під час свячень.
Про це повідомляє Харківсько-Запорізька дієцезія.

Північна частина єпархії охоплює три деканати – Харківський, Полтавський і Сумський. До південної частини належать Запорізький, Дніпропетровський, Донецький і Луганський деканати. Два останні розділені лінією фронту.

За темою:
Свята Меса освячення мира в луцькій катедрі
Свята Меса освячення мира в житомирській катедрі
Свята Меса освячення мира у львівській катедрі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 185 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.