Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Сьогодні, єпископ Мар’ян Бучек святкує 15-ту річницю єпископських свячень
11:08 Вівторок 0 330
20-06-2017, 11:08

Сьогодні, єпископ Мар’ян Бучек святкує 15-ту річницю єпископських свячень

Сьогодні, 20 червня єпископ Мар’ян Бучек святкує 15-ту річницю єпископських свячень. Був висвячений на єпископа 20.06.2002 кардиналом Мар’яном Яворським (співконсекратори – аєп. Нікола Етерович та єп. Станіслав Дзівіш) у Львівській катедрі.
Вітаємо Ваше Преосвященство з річницею єпископських свячень, з подякою Богу за Ваше серце, повністю віддане Богу й Церкві. Молімося за потрібні дари для Вас, та гарні плоди від Вашої праці.
Біографічна довідка:
Девіз єпископа: Resurrexit vere Alleluia
Опис гербу: Постать Ісуса Христа Воскреслого
14.03.1953 - Народився у Цєшанові (Східна Польща), на колишніх українських землях поблизу нинішнього кордону (любачівська частина довоєнної Львівської архідієцезії)
1973 - 1979 - Після закінчення школи та агротехнічного технікуму навчався у Перемишльській Вищій Духовній Семінарії
16.06.1979 - Висвячений на священика в ЦєшановієпископомМар'яном Реховичем; призначений в Любачівську Апостольську адміністрацію, яка після ліквідації у 1946 році Львівської архідієцезії зберігала її духовно-релігійні традиції
1979 - 1983 - Секретар єпископаМар'яна Реховича - Любачівського Апостольського адміністратора
01.08.1979 - Нотаріус Любачівської Курії
1984 - 1991 - Секретар єпископа Мар'яна Яворського - Любачівського Апостольського адміністратора
21.12.1988 - Віце-канцлер Любачівської Курії
16.01.1991 - Переїхав до Львова разом з архієпископом Мар'яном Яворським; канцлер Курії Львівської архідієцезії
12.10.1991 - Канцлер Курії Львівської архідієцезії
28.02.1992 - Секретар Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України
01.10.1993 - Почесний капелан Святішого Отця
08.1999 - 2007 - Шеф-редактор веб-сайта Львівської архідієцезії «Римсько-Католицька Церква в Україні»
04.05.2002 - Призначений Святішим Отцем Йоаном Павлом II Львівським єпископом-помічником
20.06.2002 - Висвячений на єпископа кардиналом Мар'яном Яворським (співконсекратори - аєп. Нікола Етерович та єп. Станіслав Дзівіш) у Львівській катедрі
27.09.2002-05.11.2008 - Голова Комісії Родин
07.2004 - 2007 - Шеф-редактор архідієцезійного часопису «Радість Віри»
16.07.2007 - Призначений Святішим Отцем Бенедиктом XVI єпископом-коад'ютором Харківсько-Запорізької дієцезії
04.11.2007 - Урочисто введений на посаду у якості єпископа-коад'ютора Харківсько-Запорізької дієцезії, відправив Св. Месу у Харківській катедрі
15.08.2008 - Шеф-редактор веб-сайта Харківсько-Запорізької дієцезії 'Костели та каплиці України'
05.11.2008 - Обраний знову Секретарем Конференції Єпископату; голова Комісії Екуменізму
19.03.2009 - Призначений Святішим Отцем Бенедиктом XVI дієцезійним єпископом (ординарієм) Харківсько-Запорізької дієцезії
16.05.2009 - Урочисте впровадження (інгрес) Харківсько-Запорізького єпископа-ординарія до Харківської катедри
18.08.2009 - Нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня «за вагомий особистий внесок у розвиток духовності в Україні, багаторічну плідну церковну діяльність та з нагоди 18-ї річниці незалежності України»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:46 П'ятниця 0 176 Духовні воїни ХСП готуються до служіння 7 жовтня 2018 року, під час Меси в парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви, єпископ Віталій Кривицький поблагословив на служіння понад двадцятьох молитовників-заступників. Більшість із них – служителі спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната» та члени ядра Молитовного щита Християнської служби порятунку.