Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа Франциск дарує бідним і безпритульним день у цирку
14:32 Четвер 0 73
11-01-2018, 14:32

Папа Франциск дарує бідним і безпритульним день у цирку

11 січня 2018 року 2100 римських бідних, безхатніх, біженців, ув'язнених і волонтерів відвідають цирк – це станеться завдяки ще одному акту милосердя Папи Франциска. Білети на виставу надасть служба Апостольського елемозинарія, який керує благодійними фондами Папи.
Вистава, про яку служба Апостольського елемозинарія оголосила 10 січня, запланована на другу половину дня в четвер, 11 січня, в римському цирку Медрано, велике шатро якого було спеціально встановлене для цього заходу. Організатори називають подію «Цирком солідарності».

CNA повідомляє, що для тих, хто бажає пройти медогляд чи здати аналізи, біля цирку буде облаштований пересувний медичний пункт, де працюватимуть волонтери – лікарі й медсестри. Після вистави кожен глядач отримає безплатний контейнер із обідом.

Папа Франциск уже не вперше влаштовує такі заходи для знедолених. У січні 2016 року він запросив 2000 бідних, бездомних і мігрантів на спеціальну виставу до цирку «Роні Роллер».

Про вагомість циркового мистецтва Понтифік згадував не раз. Він провів кілька аудієнцій для артистів цирку, а під час Ювілею Милосердя влаштував на їхню честь спеціальний вікенд у Ватикані, в якому взяли участь 6000 осіб. На нещодавній загальній аудієнції Папа Франциск сказав, що ті, хто бере участь у цирковому житті, творять красу: «Вони – творці краси, і це добре для душі. Як же ми потребуємо краси!»

Апостольський елемозинарій, польський архієпископ Конрад Краєвський, влаштовує заходи, спрямовані як на допомогу, так і на євангелізацію бідних і безхатьків Рима. Наприклад, 2015 року на площі святого Петра були встановлені душові кабінки та облаштовані перукарні – так Ватикан намагається допомогти безпритульним дотримуватися гігієнічни. Бідних також запрошують на культурні події: концерти, виставки у Ватиканських музеях чи на папські пікніки, які відбуваються влітку.

За темою:
Завершився проект «Разом до мрії» релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії
Папа: Артисти мандрівних розваг – це ремісники свята, подиву та краси
Андреа Бочеллі з дитячим хором з Гаїті заспівав на аудієнції Папи

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:24 Понеділок 0 137 Кардинал П’єтро Паролін серед лауреатів Відзнаки блаженного Омеляна Ковча Державний секретар Апостольської Столиці Кардинал П’єтро Паролін серед цьогорічних лауреатів Відзнаки блаженного священномученика  Омеляна Ковча. Про це повідомила Католицька інформаційна агенція Польщі (KAI). Відзнаку вручить Глава УГКЦ, блаженніший верховний архієпископ Святослав Шевчук разом із членами Комітету з вшанування блаженного священномученика Омеляна Ковча 27 січня у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі. Відзнакою нагороджують за внесок у справі міжнаціонального, міжконфесійного та міжрелігійного діалогу, плекання толерантності та взаєморозуміння в суспільстві, популяризації соціально корисної та благодійної діяльності й за особистий життєвий приклад жертовності й гуманізму.