Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Папа: Бог чекає також і на тих, які не чинять Його волю
13:28 Субота 0 112
18-11-2017, 13:28

Папа: Бог чекає також і на тих, які не чинять Його волю

«Якщо будемо щирими й відкритими перед Господом, то зможемо сповнити Божу волю, бо Він не приховує Свою волю, дає її зрозуміти тим, хто її шукає», – сказав Папа Франциск, ділячись думками про молитву «Отче наш», а саме, про прохання: «Нехай буде воля твоя».
Зазначимо, що мова йде про цикл передач «Отче наш», що виходить на телеканалі «Tv2000» Італійської Єпископської Конференції. Кожен випуск розпочинається короткою розмовою Святого Отця з падуанським священиком і в’язничним капеланом о. Марко Поццою.

В передачі, що вийшла в ефір 15 листопада 2017 р., Папа наголосив, що тих, яким байдуже до Його волі, Бог терпеливо очікує, адже Його волею є те, щоб «нічого не було втрачено». «Він – Бог, Який чекає. І тому, коли бачить, що щось загубилося, Він залишає те, що не пропало, та починає шукати загублене», – додав Святий Отець.

Джрело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа Франциск про користь застанови над смертю
Папа про гідне вмирання: Ніколи не покидати хворого!
Папа: Боже царство росте завдяки Святому Духові, а не рекламі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Слово Папи Франциска 13:48 П'ятниця 0 42 Папа: У спокусу вводить сатана, а не Небесний Отець Коли молимося «Отче наш», слова про Бога, Який вводить у спокусу, – це свідчення «недоброго перекладу». Згадавши новий французький переклад Господньої молитви, де сказано: «Не дай мені впасти у спокусу», – таку думку висловив Папа Франциск під час розмови з падуанським священиком о. Марко Поццою.