Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Євхаристія – це не винагорода для добрих, а ліки для слабких
09:24 П'ятниця 0 1 178
24-11-2017, 09:24

Папа: Євхаристія – це не винагорода для добрих, а ліки для слабких

 «Пресвята Євхаристія – це не винагорода для добрих, а ліки для слабких», – сказав Папа Франциск у вступі до п’ятого випуску передачі «Отче наш», яка кожної середи виходить в ефір на телеканалі Італійської Єпископської Конференції «Tv2000».
Як ми вже повідомляли, кожна з дев’яти передач, ведучим яких є падуанський священик о. Марко Поцца, що душпастирює у в’язниці, розпочинається короткою бесідою зі Святішим Отцем. Далі гостями передачі є видатні миряни, що представляють світ культури.
Продовжуючи в передачі, яка вийшла в ефір 22 листопада 2017 р., роздуми над молитвою «Отче наш», Папа Франциск сказав: «Боже царство – це бенкет. Ми збираємося за столом. Сьогодні сила Божої присутності в світі проявляється, властиво, за столом, у Євхаристії з Ісусом. Тому ми й просимо всіх нас нагодувати. Дати нам їсти оту духовну поживу, яка нас зміцнює за євхаристійним столом, але також нагодувати всіх у цьому світі, де царство голоду є настільки жорстоким».
«З дитинства, – пригадав також Святіший Отець, – нас вдома вчили, що коли падав хліб, його слід відразу підняти й поцілувати. Хліб ніколи не викидався. Хліб – це символ єдності людства».


Новини з Ватикану 13:01 Понеділок 0 72 Папа до молоді: вчитися від святих Напередодні проголошення святими 10 блаженних, двоє з яких пов’язані із дієцезією Вів’є, Папа Франциск прийняв молодь з цієї французької церковної територіальної одиниці, яка прибула до Риму для участь в урочистості.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.