Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » VI Благодійний різдвяний ярмарок «Даймо надію» відбувся у Львові
19:28 Субота 0 244
2-12-2017, 19:28

VI Благодійний різдвяний ярмарок «Даймо надію» відбувся у Львові

У суботу 2 грудня в Митрополичій курії Львівської архідієцезії відбувся VI Благодійний різдвяний ярмарок, який благодійний фонд «Даймо надію» організував для збору коштів для купівлі спеціального візочка своїй підопічній – Василинці Дацьо.
Про це повідомляє сайт Львівської архідієцезії.

Після спільної молитви, якою розпочався ярмарок, зі вступним словом виступили посол польського Сейму Казимир Голоюх, який від самого виникнення фонду «Даймо надію» допомагає у благодійній діяльності, президент фонду Ірина Галамай, отець Микола Ліпітак CR, настоятель парафії Матері Божої Неустанної Помочі, та отець Рафал Зборовскі, настоятель парафії Божого Милосердя в Рясному.

Свідченнями про життя з дітьми, які потребують особливого догляду й опіки та про яких піклується фонду «Даймо надію», поділилися з присутніми батьки діток.

До ярмарку долучилися Лицарі Колумба, парафіяльні спільноти, польські громадські організації Львівщини. Відбулися лотерея, майстер-класи та забави для дітей. На подвір'ї курії можна було поласувати гарячими ковбасками, привезеними Казимиром Голоюхом. Ярмарок прикрасили співами дитяча схолька з кафедральної парафії «Світелка» та підопічні майстерні «Ангельський цвіт» зі Збоїщ.

Наприкінці ярмарку відбулася лотерея, головний приз якої, велосипед, виграв один із наймолодших учасників ярмарку Максиміліан Маковецький. Президент благодійного фонду «Даймо надію» Ірина Галамай подякувала всім учасникам VІ Благодійного різдвяного ярмарку, організаторам і волонтерам. Подяку висловила й модераторка зустрічі Віта Якубовська – за час, зусилля та виявлену доброту у творенні доброго діла на користь тих, хто того найбільше потребує.

Богу подяка за все!

По темі:
У Митрополичій Курії відбудеться VI благодійний різдвяний ярмарок «Даймо надію»
Благодійний Ярмарок парафії Святого Антонія
Освячення Дому альбертинок і Притулку для убогих

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий