Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Міжнародний фестиваль сакральної музики проходить у Ватикані
10:23 Вівторок 0 644
7-11-2017, 10:23

Міжнародний фестиваль сакральної музики проходить у Ватикані

У Ватикані та Римі проходить XVI Міжнародний фестиваль сакральної музики і мистецтва, приурочений цього року до 100-річчя об'явлень Богородиці у Фатімі.

Розпочався фестиваль урочистою Євхаристією в базиліці св. Петра, яку очолив кардинал Анджело Камастра, арципрезбітер базиліки і генеральний вікарій Його Святості для Держави Ватикан. «Будемо ставитися до Євангелії з усією серйозністю, будемо вірними їй, без страху, як просила Марія під час своїх об`явлень", - закликав ієрарх музикантів у своїй проповіді.
Під час літургії прозвучало коронаційна Меса Вольфганга Амадея Моцарта у виконанні японського філармонійного оркестру і хору Illuminart під керівництвом диригента Тамамі Нішимота, а на її закінчення - давня японська християнська молитва Orasho, написана в період євангелізації Японії на основі григоріанського співу.
«Я сильно вірю, що музика може наблизити до Бога і, виконуючи її, відчуваю себе ближче до Нього. Бога не можна побачити, але за допомогою музики можна відчути Його присутність », - поділилася Тамамі Нішимота в коментарі для Радіо Ватикану.
Фестиваль триватиме до 10 листопада 2017 р. У ньому беруть участь музичні колективи з Німеччини, Австрії, Росії, Італії та хор ватиканської базиліки св. Петра. Передбачені їх виступи в різних храмах Риму.

Джерело: catholic.by

По темі:

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 10:08 Неділя 0 29 Папа на завершення Тижня молитов за єдність: Пріоритетом Бога є спасіння всіх На схожість екуменічного діалогу до подій, пов’язаних з подорожжю святого Павла до Риму, описаною в Діяннях Апостолів, вказав Глава Католицької Церкви під час екуменічної вечірні в базиліці Святого Павла, яку він очолив в суботу, 25 січня 2020 року.