Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск відвідав осередок лікарні «Bambino Gesù»
10:23 Субота 0 197
6-01-2018, 10:23

Папа Франциск відвідав осередок лікарні «Bambino Gesù»

«П’ятниці милосердя», які Папа Франциск започаткував під час позачергового ювілейного року, відбуваються також і після завершення цього особливого періоду благодаті. Щомісяця під час Ювілею милосердя в одну з п’ятниць Папа відвідував якийсь заклад, щоб засвідчити духовну близькість і підтримку тим, хто переживає складну життєву ситуацію.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Такі відвідини тривають подосі. Зокрема, у п’ятницю, 5 січня 2018 р., Святий Отець побував в одному з осередків ватиканської педіатричної лікарні «Bambino Gesù» (Дитятка Ісуса), розташованому в приморському містечку Палідоро. Він відвідав різні відділення, привітався з дітьми, звернувся зі словами відради до батьків, які супроводжують своїх дітей серед болючих випробувань.

В осідку Палідоро розташовані відділ швидкої допомоги та лікарняні відділи, що нараховують 122 ліжко-місця, між якими 8 місць у реанімаційному та 30 – в нейрореабілітаційному відділеннях. Крім того, тут надаються медичні послуги в режимі «day hospital» та амбулаторні процедури.

Зазначимо, що візит до педіатричної лікарні Папа Франциск здійснив напередодні урочистості Богоявлення Господнього, під час якої спогадують поклоніння волхвів перед Дитям Ісусом, коли вони принесли йому в дар ладан, золото й миро. В Італії цього дня існує звичай дарувати дітям солодощі.

За темою:
Папа Франциск про завдання вчителів-католиків
Відчути крихкість глини, з якої ми зліплені, – це важливий досвід. Папська катехиза за 3 січня 2018 року
Перший рік роботи Папської дикастерії людського розвитку

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 10:28 Субота 0 53 Синод: допомогти молоді бути світлом серед темряви Зосередження, слухання та зворушення – така атмосфера панувала в залі засідань Синоду єпископів під час пообідньлї зустрічі 11 жовтня, коли промовляли представники молоді, які беруть участь у Синоді як спостерігачі. Вони розповіли про реальність, у якій живуть, про своє прагнення бути «світлом серед темряви» та служителями Євангелія в публічній сфері, наголошуючи на праві на мир і стабільність, яке часто вважають самозрозумілим, але якого чимало з них позбавлені.