Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа про університет: Формувати лідерів, уважних до великих етичних питань
15:32 Вівторок 0 89
24-10-2017, 15:32

Папа про університет: Формувати лідерів, уважних до великих етичних питань

«Щоб вам ніколи не забракло спраги мудрості», – побажав Папа Франциск делегації Університету Тель-Авіву, приймаючи її у понеділок, 23 жовтня 2017 р., в Апостольському палаці у Ватикані, вказуючи на те, що «знання і мудрість повинні прямувати разом».
«Університет покликаний виховувати в культурі мудрості, здатній гармонізувати технічний та науковий підхід з гуманістичним, будучи переконаними в тому, що досягнення істини й добра є, остаточно, тією самою метою», – сказав Понтифік, підкреслюючи, що в нашому світі існує «невідкладна необхідність розвивати культуру мудрості», беручи до уваги актуальний глобальний розвиток, «позначений суспільно-економічними кризами й конфліктами між поколіннями».

«Ми потребуємо відповідних способів формування лідерів, здатних відкривати нові шляхи для того, аби дати відповідь на потреби сучасних поколінь, не завдаючи шкоди майбутнім поколінням», – сказав Папа, закликавши Тель-Авівський Університет робити вклад у створення «нового лідерства», що буде «уважним до великих моральних питань нашого часу, які ставлять виклики нашим суспільствам, і до вимоги захищати й підтримувати наших найслабших братів і сестер».

«Лише служачи цілісному людському розвиткові, – підсумував Папа, – наука й гуманітарні дисципліни зможуть повністю виразити свою гідність».

Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа закликав канадську молодь будувати мости та поширювати радість
Папа: Відмова дбати про єдність між християнами – найбільша провина
Папа Франциск проголосив Надзвичайний місійний місяць у жовтні 2019

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Слово Папи Франциска 16:06 Вівторок 0 33 Папа: «Ідеологічна колонізація» – це також форма переслідування
Культурна чи ідеологічна колонізація не терпить відмінностей, намагається вчинити все однаковим, доходячи до переслідування віруючих. На цьому наголосив Папа Франциск, проповідуючи під час Святої Меси в каплиці «Дому святої Марти» у вівторок, 21 листопада 2017 р., в день спомину Входу в храм Пресвятої Богородиці.