Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відкриття й освячення дитячого будинку сімейного типу у Пнікуті на Львівщині
16:17 Середа 0 1 052
27-12-2017, 16:17

Відкриття й освячення дитячого будинку сімейного типу у Пнікуті на Львівщині

26 грудня 2017 року в дитячому містечку «Країна дитячих мрій» у селищі Пнікут Мостиського району відкрито дитячий будинок сімейного типу, де зможуть віднайти сімейне тепло, любов і затишок сироти й діти, позбавлені батьківського піклування, яких узяли під опіку батьки-вихователі. Освятив будинок архієпископ Мечислав Мокшицький; також був присутній єпископ-помічник Едвард Кава.
Про це повідомляють «Карітас-Спес Львівської архідієцезії» та ЛОДА.

До церемонії приєдналися представники державних, регіональних і місцевих органів влади, духовенство, місцеві мешканці й гості. Участь у відкритті дитячого будинку сімейного типу й ігрового майданчика взяли заступниця Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна, державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, заступниця голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук. Усі прибули на відкриття з подарунками.

На території дитбудинку облаштували дитячий ігровий майданчик і спортивне поле із штучним покриттям, розділене на три секції (футбольне, волейбольне та тенісний корт). У помешкання на виховання та спільне проживання влаштували 3 дітей, позбавлених батьківського піклування, – рідних братів і сестру. Загалом сім’я Олега й Наталії Гальчишак виховує 8 дітей.

Директор «Карітас-Спес» о. В'ячеслав Дорош щиро дякує всім, хто своїм старанням, працею та натхненням доклався до відкриття будинку.

По темі:
Урочистість Різдва Господнього в Митрополичій базиліці Львова
Різдвяна зустріч із архієпископом Мечиславом Мокшицьким у Домі для вбогих у Львові
Вифлеємське світло миру сьогодні засяяло в каплиці Митрополичої курії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:10 Четвер 0 94 Екуменічний Молебень за єдність християн у Львові 22 січня 2020 року, у Гарнізонному храмі святих Апостолів Петра і Павла, відбулась екуменічна молитва за єдність всіх християн. У екуменічному молебні взяли участь представники духовенства Львова.