Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святкування Різдва Христового в Олевську
17:19 Середа 0 443
27-12-2017, 17:19

Святкування Різдва Христового в Олевську

2017 став роком, коли 25 грудня визнали державним вихідним. Але це була не єдина різдвяна зміна для олевської парафії Воздвиження Всечесного Хреста: цьогоріч місцеві вірні об'єдналися та створили невеличкий хор, щоб колядками прославити народження Ісуса Христа не тільки у храмі, а й у центрі міста. Такий спосіб спільної прослави запропонували віряни протестантських Церков, які з цього року теж почали святкувати Різдво 25 грудня.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

У центрі Олевська біля святкової ялинки зібралося чимало людей: і глядачів, і учасників. Перша з колядками і співом прослави виступила парафія Воздвиження Всечесного Хреста на чолі з настоятелем отцем Ігорем Скомаровським. А далі три протестантські Церкви Олевська через спів колядок також показали любов і радість від народження Ісуса.

Учасники добре підготувалися, щоб справді радіти й захоплюватися чудовим святом Христового Народження. Світлі колядки лунали на весь центр міста. Настоятелі вітали мешканців Олевська, закликаючи всіх – і тих, хто вже пізнав Господа, і тих, хто ще шукає Його, – дозволити, аби маленький Ісус народився в нашому серці, щоб ми Його почали більше пізнавати, довіряти Йому та покладатися на Нього.

Христос Народився! Славімо Його!

Аліна Павлушенко

За темою:
Урочистість Різдва Господнього в кафедральному храмі святої Софії
Урочистість Різдва Господнього в Митрополичій базиліці Львова
Пастирка у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:11 Середа 0 39 Свідчення служителів ХСП у храмах Києва У неділю, 9 грудня 2018 року, на Меси у дві найбільші католицькі парафії Києва, святого Олександра і святого Миколая, завітали вихованці дитячого центру «Ковчег», який служителі Християнської служби порятунку заснували в селі Піонерське під Маріуполем.