Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Святкування Різдва Христового в Олевську
17:19 Середа 0 232
27-12-2017, 17:19

Святкування Різдва Христового в Олевську

2017 став роком, коли 25 грудня визнали державним вихідним. Але це була не єдина різдвяна зміна для олевської парафії Воздвиження Всечесного Хреста: цьогоріч місцеві вірні об'єдналися та створили невеличкий хор, щоб колядками прославити народження Ісуса Христа не тільки у храмі, а й у центрі міста. Такий спосіб спільної прослави запропонували віряни протестантських Церков, які з цього року теж почали святкувати Різдво 25 грудня.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

У центрі Олевська біля святкової ялинки зібралося чимало людей: і глядачів, і учасників. Перша з колядками і співом прослави виступила парафія Воздвиження Всечесного Хреста на чолі з настоятелем отцем Ігорем Скомаровським. А далі три протестантські Церкви Олевська через спів колядок також показали любов і радість від народження Ісуса.

Учасники добре підготувалися, щоб справді радіти й захоплюватися чудовим святом Христового Народження. Світлі колядки лунали на весь центр міста. Настоятелі вітали мешканців Олевська, закликаючи всіх – і тих, хто вже пізнав Господа, і тих, хто ще шукає Його, – дозволити, аби маленький Ісус народився в нашому серці, щоб ми Його почали більше пізнавати, довіряти Йому та покладатися на Нього.

Христос Народився! Славімо Його!

Аліна Павлушенко

За темою:
Урочистість Різдва Господнього в кафедральному храмі святої Софії
Урочистість Різдва Господнього в Митрополичій базиліці Львова
Пастирка у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 186 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.