Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Бенедикт XVI про кардинала Мюллера: захисник традиції в дусі Папи Франциска
10:25 Четвер 0 709
28-12-2017, 10:25

Бенедикт XVI про кардинала Мюллера: захисник традиції в дусі Папи Франциска

«Священик, а тим більше, єпископ і кардинал, ніколи не виходить просто на пенсію», – написав Папа-емерит Бенедикт XVI у вітальному слові кардиналові Ґерхардові Мюллеру, вислуженому префектові Конгрегації віровчення, яким розпочинається книжка «Триєдиний Бог. Християнська віра у світській епосі», видана до 70-річчя кардинала Мюллера та 40-річчя його священства.
Радіо Ватикану повідомляє, що до створення 700-сторінкового німецькомовного тому доклалися кардинали Райгард Маркс, очільник німецької Конференції єпископів, Анджело Скола, архієпископ-емерит Міланський, Курт Кох, Голова Папської Ради сприяння єдності між християнами, а також куріяльні архиєпископи, між якими – наступник ювіляра архієпископ Луїс Ладарія.

Бенедикт XVI нагадує, що ще блаженний Павло VI постановив призначати на високі посади в курії лише на 5 років. Але, за його словами, навіть не виконуючи особливих завдань, кардинал Мюллер і надалі «служить утвердженню віри» як священик і богослов.

У цьому контексті Папа-емерит нагадав про значущість служіння, яке свого часу вони обоє виконували, – префекта Конгрегації віровчення. Мудрість, потрібна для цього служіння, полягає не лише в компетентності в питаннях віровчення, а й у визнанні меж богословського пізнання. І кардинал Мюллер, пише Бенедикт XVI, її виявляв.

«Ти захищав ясні традиції віри, але в дусі Папи Франциска старався збагнути, як ними можна жити в сьогоденні», – закінчив вітальне слово Бенедикт XVI.

По темі:

Папа Франциск вручив цьогорічні «Премії Рацінґера»
Послання Папи-емерита Бенедикта XVI на симпозіум про святого Бонавентуру
@Pontifex. П’ять років євангелізації через Twitter

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:04 Четвер 0 71 Папа: Обрання, обітниця і завіт – три виміри життя віри. Молитва за безпритульних Молитва за те, щоб пробудилося почуття близькості до тих, яких, зазвичай, не зауважуємо, та роздуми про виміри життя вірою, євхаристійні адорація та благословення. Цими моментами була позначена ранкова Свята Меса Папи у четвер.