Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Німецький єпископ про Україну: «Ця країна належить до Європи!»
12:11 П'ятниця 0 522
22-09-2017, 12:11

Німецький єпископ про Україну: «Ця країна належить до Європи!»

«Ця країна належить до Європи!» – так сказав про Україну архієпископ Гейнер Кох, який перебував у нас із 5-денним візитом у середині вересня. Митрополит Берліна в німецькому єпископаті відповідає за  благодійний фонд «Renovabis», завдання якого – допомагати католикам у Центральній і Східній Європі. Також архієпископ виступив перед членами Синоду Української Греко-Католицької Церкви, що відбувся 3–12 вересня у Львові.

«Як Церква, ми будемо наполягати на конкретних кроках, – так відповів архієпископ Кох, коли його запитали про членство України в Європейському Союзі. – Необхідно сприяти тому, щоб ця війна не була забута. І ми мусимо чітко сказати: ця країна належить до Європи!» За словами німецького єпископа, «Renovabis» активно підтримуватиме душпастирство, благодійність та освіту в Україні.

Протягом п'яти днів архієпископ Кох, очільник «Renovabis» отець Хрістіан Гартл і віце-президент Бундестагу Йоганес Зінґгаммер відвідували Україну. Архієпископ визнав, що найбільше враження на нього справила зустріч із людьми, які пережили революцію на Майдані 2013 року. «Я зрозумів, що вони вмирали за Європу», – сказав він.

За матеріалами: Radio Watykanskie


По темі:

Відбувся Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:11 П'ятниця 0 658 У Бердичеві готуються до зустрічі паломників з України й цілого світу У Бердичеві на Житомирщині триває підготовка до прибуття паломників із різних куточків України, Європи та світу, які 20 й 21 липня 2019 року візьмуть участь у відпустових урочистостях Матері Божої Святого Скапулярія. Цього року урочистості в Бердичеві відбудуться під гаслом «Богородице, українську сім’ю під Свій захист прийми!».