Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Мить подяки за служіння в Луцькій дієцезії
12:16 Вівторок 0 162
30-06-2020, 12:16

Мить подяки за служіння в Луцькій дієцезії

В неділю 28 червня 2020 року під час недільної Євхаристії у кафедральному храмі святих Петра та Павла у Луцьку єпископ Віталій Скомаровський, ординарій Луцької дієцезії подякував за багаторічне і жертовне служіння Сестрам зі Згромадження Сестер Бенедиктинок Місіонерок.
Про це повідомляє Луцька дієцезія.

Прибули вони до Луцька ще в 2006 році на запрошення єпископа Маркіяна Трофим’яка. Адже в Луцьку служила й тут похована Мати Засновниця Згромадження Ядвіга Юзефа Кулеша. На подячній Месі були присутні Сестри Бенедиктинки Місіонерки на чолі з делегаткою с. Яною Бубель OSBM.


Монахині цього згромадження здійснювали своє служіння в Управлінні Луцької дієцезії та провадили катехізацію в парафіях Рожище та Дубище. За багаторічну працю в Луцькій дієцезії сердечно дякуємо та бажаємо Божого благословення та опіки Матері Божої на подальше служіння за взірцем св. Бенедикта і св. Схоластики.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
15:15 Вівторок 0 41 Відновлення санктуарію Пресвятої Діви Марії Зцілення Хворих в Тартакові 4 липня в селі Тартаків Сокальського району Львівської області архієпископ Мечислав Мокшицький оголосив храм св. Архангела Михаїла санктуарієм Божої Матері Зцілення Хворих та встановив архідієцезіальний День молитви за хворих та працівників служби охорони здоров’я у кожну першу суботу липня.