Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа молиться за постраждалих від повеней в Україні
13:57 Неділя 0 513
28-06-2020, 13:57

Папа молиться за постраждалих від повеней в Україні

Під час недільної зустрічі з вірними Святіший Отець побажав, аби люди, які потерпають під повеней на заході України, відчули «Господнє втішення та братню допомогу».
Про це повідомляє Vatican News.

Промовляючи у неділю, 28 червня 2020 року, з вікна Апостольського палацу Святіший Отець також сказав: «Заохочую молитися теж і за населення Ємену, також і тут, особливим чином, за дітей, які страждають від дуже важкої гуманітарної кризи. А теж за тих, кого уразили сильні повені в західній Україні: нехай же вони досвідчать Господнього втішення та братерську допомогу», – побажав він.

«Дорогі браття й сестри, наступного вівторка, 30 червня, відбудеться четверта Конференція Євросоюзу та ООН для “підтримки майбутнього Сирії та регіону”», – промовив Папа Франциск, звертаючись до учасників недільної молитви «Ангел Господній», та закликав: «Молімося за цю важливу зустріч, аби вона змогла покращити трагічне становище сирійського народу та сусідніх народів, зокрема, Лівану, в контексті серйозних економічної та суспільно-політичної криз, загострених пандемією».


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий