Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Анкета для молоді "Що ти хочеш від цього життя"?
12:00 Понеділок 0 274
29-06-2020, 12:00

Анкета для молоді "Що ти хочеш від цього життя"?

Дорогі хлопці та дівчата! Комісія у справах душпастирства молоді при Єпископаті РКЦ в Україні для вас пропозицію!
Заповни анкету сам та запропонуй це зробити своїм друзям. Вона допоможе нам краще розуміти вас і ваші пріоритети, аби ще краще вам служити. Хочемо побачити, як ви сприймаєте богопосвячених осіб та священиків.

Оскільки зараз триває Рік молитви про нові покликання, ця анкета допоможе нам побачити, які виклики стоять перед нами. Можливо, вона і вам допоможе розставити свої пріоритети в житті та віднайти своє призначення від віків передбачене Богом.

Заохочуємо вас заповнити її якнайшвидше. Плануємо підбити підсумки опитування 16 жовтня, у день вибору на папський престол св. Папи Йоана Павла ІІ, який є покровителем цього року, коли вся Церква в Україні молиться про нові покликання до священства і чернечого життя.

Дорога молоде, чекаємо на Ваші відгуки. Розраховуємо на вас! Заохочуємо також душпастирів молоді: отців та сестер, посприяти у розповсюдженні анкети та заповнені її як хлопцями так і дівчатами.

Нехай Господь Вас благословить та надихає!

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 09:10 Середа 0 83 Луцькі католики відзначили храмове свято 29 червня – особливий день для луцької римсько-католицької парафії. Не лише тому, що на цей день за григоріанським календарем припадає урочистість Святих Апостолів Петра і Павла, які є покровителями катедрального собору.