Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Храмове свято та впровадження мощей святого Йоана Павла ІІ в парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Львові
10:11 Вівторок 0 101
30-06-2020, 10:11

Храмове свято та впровадження мощей святого Йоана Павла ІІ в парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Львові

27 червня вірні та духовенство римсько-католицьких парафій зі Львова на чолі отцем прелатом Яном Нікелем прибули до нового і просторого храму Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах у Львові.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Святкування розпочались подячним молебнем. Вірні парафії спільно дякували Богу за дар нового храму у п’яту річницю його посвячення.

Урочисту Святу Месу очолив архієпископ Мокшицький, котрий теж виголосив проповідь, в якій він вказав приклад Святого Йоана Павла ІІ, який веде нас завжди до Христа та побажав щоб заступництво святого Папи допомагало вірним наслідувати Його чесноти.


На закінчення Святої Меси архієпископ освятив новий вівтар присвячений святому Йоану Павлу ІІ та закликав вірних молитовно підтримувати всіх, хто приходитиме до костелу на Збоїщах у Львові, аби випрошувати у св. Йоана Павла ІІ потрібних ласк.


На завершення настоятель парафії о. Микола щиро дякував усім священикам і вірним за численну участь у відпустовій урочистості. Вона завершилася агапою у нижніх приміщеннях храму.
 
Олександр Кусий

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
15:15 Вівторок 0 41 Відновлення санктуарію Пресвятої Діви Марії Зцілення Хворих в Тартакові 4 липня в селі Тартаків Сокальського району Львівської області архієпископ Мечислав Мокшицький оголосив храм св. Архангела Михаїла санктуарієм Божої Матері Зцілення Хворих та встановив архідієцезіальний День молитви за хворих та працівників служби охорони здоров’я у кожну першу суботу липня.