Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск - Варфоломію: сподіваюся, що скоро відновляться взаємні візити
11:15 Вівторок 0 101
30-06-2020, 11:15

Папа Франциск - Варфоломію: сподіваюся, що скоро відновляться взаємні візити

Глава Католицької Церкви в урочистість Петра і Павла скерував духовні обійми Константинопольському патріархові та склав побажання Вічному Містові.
Про це повідомляє Vatican News.

«Дорогі браття й сестри, засилаю, насамперед, свої вітання всім римлянам і тим, які живуть у цьому місті з нагоди свята покровителів апостолів Петра і Павла. За їхнім заступництвом молюся за те, щоби в Римі кожна людина могла жити гідно та зустріти радісне свідчення Євангелія», – сказав Папа Франциск після молитви «Ангел Господній» у понеділок, 29 червня 2020 року.

Далі він нагадав, що з нагоди урочистості апостолів Петра і Павла до Риму, згідно зі звичаєм, прибуває делегація Константинопольського Вселенського патріархату, але цього року на заваді стала пандемія. «Тому надсилаю духовні обійми дорогому братові Патріархові Варфоломію, в надії на те, що зможуть якнайшвидше відновитися наші взаємні відвідини», – сказав Святіший Отець, побажавши паломникам, аби відвідини гробів святих апостолів зміцнювали віру та свідчення.

Святіший Отець також згадав усіх мучеників, які віддали життя за Христа, зокрема, в період імператора Нерона, саме на цьому місці, де тепер розташована площа Святого Петра, «земля, вмита кров’ю наших братів-християн».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий