Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Карітас-Спес Україна шукає тих, кому потрібна допомога
13:05 П'ятниця 6 1 150
24-04-2020, 13:05

Карітас-Спес Україна шукає тих, кому потрібна допомога

Якщо Ви знаєте людей, кому потрібна допомога - допоможіть їм заповнити анкету та потрапити в базу бенефіціарів Карітас-Спес.
Час карантину ще більше загострив потреби малозахищених верств населення. Тому Карітас-Спес Україна звертається до всіх, хто може надати перевірену інформацію про осіб або родини, які переживають скрутну матеріальну ситуацію. Ці люди можуть не мати можливості особисто звернутись по допомогу, тому можна зробити добрий вчинок, заповнивши форму і надавши відповідну інформацію, яка згодом буде опрацьована.  

Форму можна заповнити тут
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqPFQ_Vg6XOulm5h1yQpsCDz55TcuXOT-Oseesqw0YGR95WA/viewform

Крім того, Карітас-Спес Україна шукає партнерські організації.

Релігійна Місія за допомогою своєї діяльності сприяє встановленню справедливих соціальних систем, просуваючи християнське милосердя. Наша діяльність спрямована на: припинення бідності, сприяння справедливості та відновлення гідності людини незалежно від віросповідання, кольору шкіри, та національності, політичних чи світоглядний переконань.

Карітас-Спес Україна є однією з 48 членів Федерації Карітас Європа та членом Карітас Інтернаціоналіс, глобальної конфедерації, яка об'єднує 162 католицькі організації. В Україні Місія працює в усіх регіонах, через Національний офіс, та 7 регіональних осередків, які діють в кожній дієцезії Римсько-Католицької Церкви.

Місія Карітас-Спес Україна – «Плекаємо милосердну любов і надію в діях».

Візія – «Побудова цивілізації любові, справедливості і миру, спрямована на припинення бідності, сприяння справедливості, та відновлення гідності кожної людини в усіх регіонах України».

Мета – Розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Бенефіціари. Головні категорії бенефіціарів Карітас-Спес це – літні люди, самотні, люди з інвалідністю, діти, молодь, студенти, сім'ї в складних життєвих обставинах, безробітні та інші вразливі категорії.

Цінності. Головне джерело натхнення для «Карітас-Спес» - це Соціальне Вчення Католицької Церкви, вчення Євангелії і Церкви та чинне законодавство. Три принципи лежать в основі щоденної діяльності: Особистість, Солідарність і Субсидіарність.

Щорічно Карітас-Спес Україна забезпечує 120 000 бідних людей допомогою.

Якщо Ваші цінності і прагнення співзвучні з нашими, ми будемо раді співпраці!

Форму можна заповнити тут
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeyLFvs1vRL1xX-XL…/viewform

Джерело: Caritas-Spes Ukraine

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
6 комментарі]ів
аліса
Додав аліса
28 квітня 2020 22:11
продукти і одежу я мати одинока
alina
Додав alina
29 квітня 2020 11:17
Цитата: аліса
продукти і одежу я мати одинока
залиште свій контактний номер, Вам зателефонують 
Штинда Наталя Володимирівна
Додав Штинда Наталя Володимирівна
3 травня 2020 18:06
Я вдова загиблого героя АТО. Маю 2х синів. Є Необхідність в одязі...
Олександра
Додав Олександра
4 травня 2020 12:35
Мати та батько померли минулого року. На мене залишили 6 неповнолітніх дітей( потребуємо будь-якої допомоги 
Тетяна
Додав Тетяна
5 травня 2020 11:14
Цитата: аліса
продукти і одежу я мати одинока
Шановне панство, інформуємо Вас про відключення функції прийому заявок на формі пошуку бенефіціарів. За 4 дні було зібрано понад 4000 звернень про допомогу. Дякуємо кожному хто залишився не байдужий до чужого болю і допоміг заповнити заявки тим, хто не мав доступу до інтернету. Тим, хто поцікавився, як живуть самотні старші, і витратив час на те, щоб людина, яка потребує допомоги, мала змогу її отримати. Всі зібрані заявки будуть внесені в базу потенційних бенефіціарів Релігійної Місії «Карітас-Спес» Римько-Католицької Церкви в Україні. Кожна з 4 144 заявок буде ретельно опрацьована менеджером, який ретельно вивчить Вашу заявку та вразі підтримки проекту, внесе Вас до списку на допомогу. При позитивному рішенні – з Вами обов’язково законтрактуються. Звернення, які поступили з регіонів, будуть передані регіональним осередкам «Карітас-Спес».
Еля
Додав Еля
7 травня 2020 16:25
Потребуємо допомоги, як з Вами зв"язатись?