Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Красноїльську на Буковині відсвяткували 25-річчя каплиці Божого Милосердя
17:06 Вівторок 0 309
7-05-2019, 17:06

У Красноїльську на Буковині відсвяткували 25-річчя каплиці Божого Милосердя

5 травня 2019 року в Красноїльську на Буковині святкували 25 років від дня, коли місцева спільнота римо-католиків разом із священиками почала збиратися, щоб прославляти Боже Милосердя.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Святкування очолив єпископ Леон Малий, який дякував Богу, священикам і вірним за побудову каплиці та свідчення віри. Особливу подяку він висловив настоятелю отцеві Янушу Гнату й пані Анні Соколовській за її особливе служіння та жертовність в житті парафіяльної спільноти. Спершу вірні збиралися на Євхаристію саме в неї вдома, а потім пані Анна доклала багато зусиль, щоб постала каплиця Божого Милосердя в Красноїльську.

Розділити радість красноїльських католиків прибули священики й вірні з навколишній парафій Буковини на чолі з деканом отцем Анатолієм Шпаком. Урочиста Євхаристія була великою подякою Богу за дар Його Милосердя, дар каплиці й тих людей, які протягом останніх 25 років постійно піклувалися й надалі дбають про оновлення храму й розвиток парафії.

Єпископ Леон Малий у проповіді сказав: «Бог об’явив нам Своє Милосердя через Свого Сина, Який є лікарем наших душ. І як лікар знає більше про наш організм і здоров’я, ніж ми самі, так і Христос більше робить для нашого спасіння, ніж ми. Бог перший бореться за наше життя, проявляючи нам Своє милосердя». Єпископ нагадав вірним про молитву «Anima Christi» («Душе Христова»), вміщену в «Духовних вправах» святого Ігнатія Лойоли: вона вчить кожного нас знаходити втіху в ранах Христа.

На завершення під час урочистої ходи навколо храму всі заспівали гімн «Тебе, Бога, прославляємо» на подяку за всі благодаті, які вірні отримали в цій парафії. Були освячені також 5 новозбудованих каплиць Господнього Страждання навколо храму.

Олександр Кусий

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:08 Вівторок 0 63 Одинадцята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького і початок реколекцій для священників З нагоди одинадцятої річниці свого інґресу до Львівської Митрополичої Базиліки та початку реколекцій для священників Архієпископ Мечислав Мокшицький увечері 18 листопада очолив Святу Месу в катедрі.