Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Центр ХСП під Маріуполем відвідала Посол Іспанії в Україні
16:18 Середа 0 176
1-08-2018, 16:18

Центр ХСП під Маріуполем відвідала Посол Іспанії в Україні

Центр Християнської служби порятунку, розташований у Піонерському під Маріуполем, відвідали шановні гості, серед яких була Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні пані Сільвія Кортес Мартін. Її супроводжували  директор фонду «SDG» в ООН Палома Дюран-і-Лалагуна, священник із місії «Чаша Милосердя» в Харківсько-Запорізької дієцезії Пабло Хав’єр Ескріва де Романі й місіонерка з місії «Чаша Милосердя» Валентина Павсюкова. Делегацію також супроводжували офіцери Цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.
Як повідомляє Християнська служба порятунку, за шість годин візиту гості ґрунтовно ознайомилися зі служінням центру ХСП-Маріуполь і дитячого центру «Ковчег» при ньому, відвідали фельдшерсько-акушерський пункт у Бердянському, поспілкувалися зі служителями ХСП під час спільного обіду. 


Окремим пунктом програми була зустріч із людьми з навколишніх сіл «сірої зони», які рік тому за посередництвом ХСП взяли участь у благодійні програмі, в межах якої іспанські-лікарі волонтери проводили безоплатні операції. Люди висловлювали глибоку вдячність за надану можливість і свідчили про те, як завдяки одужанню змінилося їхнє життя й життя їхніх родин. Адже для кожного з них участь у програмі була єдиною можливістю отримати кваліфіковану медичну допомогу, а багатьом це врятувало життя. І не лише фізичне – під час перебування у Києві в передопераційний період значна частина пацієнтів отримала й перший духовний досвід через спілкування з католицьким священником, служителями ХСП, лікарями-християнами та медсестрами-черницями.


Гості, служителі ХСП, колишні пацієнти й діти з центру «Ковчег» узяли участь у спільній подячній Службі Божій, яку відправив отець Пабло Хав’єр Ескріва де Романі. Були спільна молитва, прославлення Бога й участь у Святій Євхаристії. Це стало справжнім святом єднання, любові та щирого поклоніння Христу.


Нагадаємо, що у вересні 2017 року в рамах спільної акції Благодійного фонду «Сhalice of Mercy», клініки КНП «Київський міський медичний центр "Академія здоров’я людини"» та ХСП були проведені операції безплатні операції для мешканців зони АТО, переселенців, учасників бойових дій і членів їхніх родин. Усього було прооперовано 27 пацієнтів.

Для цього до України запросили міжнародну групу лікарів-християн із клініки «Ла Паз», Іспанія, які протягом трьох тижнів утілювали Божий задум та повертали людям надію на нормальне й гідне життя без болю та страждань. Українська команда лікарів на чолі з католиком Іваном Яворським працювала пліч-о-пліч із колегами й уже після їхнього від’їзду. Хворими опікувалися черниці – сестри милосердя, які постійно служать у лікарні. Команда служителів на чолі з координатором штабу ХСП Андрієм Чміленком забезпечила запрошення потенційних пацієнтів, їхній доїзд, проживання та логістичний супровід, а також духовну опіку.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:46 П'ятниця 0 176 Духовні воїни ХСП готуються до служіння 7 жовтня 2018 року, під час Меси в парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви, єпископ Віталій Кривицький поблагословив на служіння понад двадцятьох молитовників-заступників. Більшість із них – служителі спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната» та члени ядра Молитовного щита Християнської служби порятунку.