Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Деканальний день зосередження в Кіцмані
13:53 П'ятниця 0 60
9-11-2018, 13:53

Деканальний день зосередження в Кіцмані

У парафії Пресвятої Діви Марії Цариці в Кіцмані Чернівецького деканату 6 листопада 2018 року відбувся деканальний день зосередження. Священики й черниці зібралися на день спільноти та духовної віднови.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Духовні вправи провів отець Станіслав Смольчевский SJ. Він виголосив конференцію на тему святості, до якої закликає нас сам Господь.

У зустрічі взяло участь 10 священників і 6 черниць. Під час з’їзду обрано нового кандидата до Ради священиків. Були також обговорені поточні питання з життя деканату та планування спільних душпастирських ініціатив.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 22:57 Неділя 0 172 Кардинал Пітер Тарксон заспівав для бездомних у Києві Сьогодні, 18 листопада, в Києві в Монастирі сестер Місіонерок любові (сестер Матері Терези) на святкування Дня бідних завітав кардинал Пітер Тарксон. Його Еміненція поспілкувався з бездомними підопічними релігійної місії Caritas-Spes Україна і заспівав пісню  “Follow me where I go” -  “Слідуй за мною, куди я іду”. Кардинал, сказав, що  хоче за допомогою пісні виразити любов Святішого Отця до всіх присутніх.