Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З’їзд міністрантів у Вищій духовній семінарії Святого Духа в Городку
15:07 Неділя 0 1 050
11-11-2018, 15:07

З’їзд міністрантів у Вищій духовній семінарії Святого Духа в Городку

«Єдність із Христом через єповідь і Євхаристію» – під таким гаслом з 26 до 28 жовтня 2018 року відбувся перший цьогорічний з’їзд міністрантів у семінарії Святого Духа в Городку. У зустрічі взяло участь 47 міністрантів із різних парафій дієцезії, найбільше – з Козлівки й Мурафи. 
Зустріч розпачалася спільною вечерею, після якої відподальний за з’їзди міністрантів клерик Валерій Гідзіль привітав усіх учасників, ознайомив їх із розпорядком з’їзду та з життям семінарійної спільноти. Завершила день адорація Пресвятих Дарів, поєднана з іспитом совісті.

Наступного дня клерики підготували для хлопців три цікаві уроки. У першому з них клерик Едуард Василенко розповів про важливі елементи Меси.


Другий урок, присвячений євхаристійним чудесам, прочитав семінарист Ростислав Мантачка. Третій, про міністрантське служіння біля вівтаря, провів клерик Віталій Гідзіль.

Центральною подією суботнього дня стала Меса, яку очолив отець Ярослав П’яста у співслужінні з ректором семінарії отцем Віктором Білоусом і духовним отцем Станіславом Козьолом. Перед Літургією міністранти мали змогу примиритися з Богом у Таїнстві Сповіді.


Після обіду хлопці могли провести час із семінаристами й переглянути мультфільм, створений на основі містичних об’явлень святій Фаустині. Міністранти також побували в Інституті богословських наук, де отець ректор Олег Жарук провів екскурсію і розповів про засновника – отця Анджея Мацьонґа. Після вечері відбувся веселий вечір, який організували клерики Михайло Артковський і В’ячеслав Котюжанський. Опісля ж у семінарійній каплиці міністранти й семінаписти зібралися на адорацію й розарієву молитву.


Зустріч закінчилася в неділю ранковою Месою та сніданком.

Семінарійна спільнота щиро запрошує усіх міністрантів від 9 класу на наступну зустріч, яка триватиме з 15 до 17 лютого 2019 року.

Клерик Ростислав Мантачка
Новини з України 17:01 Вівторок 0 129 «Віддзеркалювати Христа» — реколекції духовенства Луцької дієцезії З 6 по 10 вересня духовенство з усієї Луцької дієцезії прибуло до міста Рівне щоб прийняти участь в реколекціях що цього року відбувалися в парафії св. ап. Петра і Павла та Божого Милосердя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.