Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День зосередження для черниць і богопосвячених дів Харківського деканату
17:24 П'ятниця 0 132
9-11-2018, 17:24

День зосередження для черниць і богопосвячених дів Харківського деканату

8 листопада 2018 року в будинку харківських богопосвячених дів відбувся день молитовного зосередження для всіх сестер і дів харківського деканату. Провів його отець Андрій Камінський OP.
День почався з роздумів над 38-м розділом з книги Буття, у якому йдеться про четвертого сина Якова, Юду, і про його невістку Тамару. Отець Андрій просив звернути увагу на те, що Бог діє через інших людей, щоб ми дізналися правду про себе. Блаженні чисті серцем, бо їхня совість чиста і вони чинять слушно. Тамара вчить нас вірності та вірі, а Юда – наверненню.


Над Словом Божим роздумували в повній тиші й у молитві в присутності Ісуса у Пресвятих Дарах.


Пресвята Євхаристія стала духовною їжею для всіх присутніх на дні зосередження.


Після обіду за столом учасниці ділилися духовними переживаннями Божого Слова, розповідали про свій досвід та намагалися знайти відповіді на важливі для себе запитання.

Подяка Богу за час спільної молитви, Святу Євхаристію і спілкування.

Агнес Наталія Кубанська

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 22:57 Неділя 0 172 Кардинал Пітер Тарксон заспівав для бездомних у Києві Сьогодні, 18 листопада, в Києві в Монастирі сестер Місіонерок любові (сестер Матері Терези) на святкування Дня бідних завітав кардинал Пітер Тарксон. Його Еміненція поспілкувався з бездомними підопічними релігійної місії Caritas-Spes Україна і заспівав пісню  “Follow me where I go” -  “Слідуй за мною, куди я іду”. Кардинал, сказав, що  хоче за допомогою пісні виразити любов Святішого Отця до всіх присутніх.