Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » «Віра шукає розуміння». Презентація книги отця Петра Балога ОР
12:57 Понеділок 0 174
22-10-2018, 12:57

«Віра шукає розуміння». Презентація книги отця Петра Балога ОР

23 жовтня 2018 року в Інституті богословських наук Непорочної Діви Марії відбудеться презентація книги о. Петра Балога ОР «Віра шукає розуміння. Подорож стежками пізнання» видавництва «Кайрос». Книга буде презентована в рамках інавгурації 2018-2019 академічного року.
«Ця книжка, – пише о. Петро Балог у вступі, – є спробою пояснити деякі аспекти християнської віри. Звісно, далеко не всі, а лише вибрані, реакції на які з’являлися «наживо», тобто з насущних питань. Тут не йдеться про основні правди віри, як-от ті, що вміщені в Символі віри: про Трійцю, про Боголюдину, про Таїнства Церкви чи про саму Церкву... Наразі ж мова лише про віру в загальному, широкому значенні, тобто про деякі питання щодо християнського життя, традицій, історій святих, стереотипів чи забобонів».

Отець Петро Балог ОР – домініканець, викладач і публіцист, викладач догматичного богослов’я Інституті богословських наук в Городку та Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві. Окрім того, о. Петро служить у Львові у домініканському душпастирстві молоді та дорослих.


Під час презентації можна буде придбати книжку й отримати автограф автора.

Презентація відбудеться о 16:30.

Книжку також можна замовити у видавництві «Кайрос» або в книгарні інституту.

Сердечно запрошуємо!

ibn-gorodok.org.ua

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий