Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Ніч свідків»: ще одна ініціатива «Допомоги Церкві в потребі», присвячена переслідуваним
15:32 Субота 0 275
10-03-2018, 15:32

«Ніч свідків»: ще одна ініціатива «Допомоги Церкві в потребі», присвячена переслідуваним

Після акції «Червоний Колізей», яка відбулася 24 лютого 2018 року в Римі, Папський фонд «Допомога Церкві в потребі» організовує інші заходи, присвячені переслідуваним християнам. «Ніч свідків» – це серія зустрічей молитви і свідчень, які з 12 до 19 березня відбуватимуться у Франції, Люксембурзі й Італії.
Як повідомляє Радіо Ватикану, «Ніч свідків» влаштовуватимуть уже вдесяте. Її учасники прибувають із країн, де християни стають жертвами переслідувань і серйозних порушень релігійної свободи. Протягом десятиріччя молитовні заходи, які відбулись у 29 містах, дали 31 свідкові змогу звернутися до 25 тисяч слухачів.

Цього року ініціатива розпочнеться 12 березня в Монпельє на півдні Франції; далі заплановані зустрічі в Руані (14 березня), Ла-Рош-сюр-Іоні (15 березня) й Парижі (16 березня). До Люксембургу свідки переслідувань прибудуть 18 березня, а завершення молитовного марафону відбудеться 19 та 20 березня у храмі святого Людовіка Французького в Римі.

У центрі уваги під час молитовних вечорів будуть три країни. Єпископ Рамон Кастро, ординарій Куернаваки, розповість про складне становище Церкви в Мексиці, де від 1990 року вбито 55 священиків. Джерело постійних загроз для мексиканської Церкви – активна позиція щодо протидії незаконному обігові наркотиків та організованій злочинності. Владика Кіріллос Сааман, коптський католицький єпископ Асьюта (Єгипет), говоритиме про коптів, які, попри численні теракти, залишаються на рідній землі, взявши на себе місію «піонерів миру». Отець Поль-Елі Шекнун із Місіонерського Братства святого Йоана Павла ІІ розповість свою неймовірну історію віри: навернувшись до християнства з ісламу, молодий священик сьогодні надає духовну підтримку іншим таким християнам в Алжирі.

Як підкреслює Алессандро Монтедуро, директор італійської філії «Допомоги Церкві в потребі», фонд уже понад 70 років присвячує увагу переслідуваним християнам і надалі так само прагне знайомити світ зі свідками Євангелія, які платять високу ціну за свою віру, аж до мучеництва. «Завжди з тією самою метою: розірвати завісу байдужості».

За темою:
«Ламборґіні» для благодійних проектів Папи Франциска
У Великобританії десятки храмів та шкіл підсвітять червоним кольором, щоб нагадати про сучасних мучеників
«Червоний Колізей». Акція солідарності з переслідуваними християнами

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:31 Вівторок 0 333 Архієпископ Мечислав Мокшицький побував із душпастирським візитом на Сардинії З 20 до 21 жовтня голова Конференції римсько-католицьких єпископів України митрополит Львівський Мечислав Мокшицький побував із душпастирським візитом на Сардинії (Італія) в архідієцезії Орістано.