Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Освячення нового дзвону на великодні свята у Драчині на Закарпатті
10:12 П'ятниця 0 200
6-04-2018, 10:12

Освячення нового дзвону на великодні свята у Драчині на Закарпатті

На початку квітня 2018 року у філіальній парафії Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, який належить до парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві, ординарій Мукачівський єпископ Антал Майнек OFM освятив новий дзвін, відлитий на славу Божу для римсько-католицької спільноти села Драчино, яка з літа 2017 року будує свій мурований храм.
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

В урочистості взяли участь настоятель о. Антон Зіемба SDS і місцеві віряни.

Драчинські римо-католики досі послуговуються невеличкою пристосованою капличкою, яка їх не вміщає. Зокрема, і цього Великодня вірянам у ній було дуже тісно. О. Антон освятив після Меси 45 кошиків із пасхальними стравами, не враховуючи дитячих.

За темою:
День богопосвяченого життя в Мукачівській дієцезії
Екуменічний молебень у Мукачеві

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:31 Вівторок 0 75 Почути Господнє покликання: день зосередження для дівчат у Львові 16 червня 2018 року в монастирі Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, що у Львові на Сихові, відбулися духовні вправи для дівчат на тему життєвого покликання. Духовним провідником у цьому їм був о. Петро Балог, домініканець. Отець провів конференцію, послужив на Таїнстві Сповіді та відправив Месу. Був також час на особисту молитву в тиші під час адорації Пресвятих Дарів.