Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Екуменічний молебень у Мукачеві
09:37 П'ятниця 0 583
24-11-2017, 09:37

Екуменічний молебень у Мукачеві

У День гідності та свободи, що стало знаменною датою у календарі нашої країни 21 листопада, на площі Героїв Майдану у м. Мукачеві відбулось вшанування тих, котрі гідно віддали своє життя за свободу у державі.

У присутності міської влади, мера, котрий виголосив промову, короткі роздуми про гідність та свободу і молитви за всіх полеглих заносили до Бога духовні пастирі різних конфесій. Своїм досвідом про гідність молодих людей на майдані у Києві поділився представник греко-католицької громади, який був там, о. Олег Сорока. Вікарій мукачівської римсько-католицької парафії о. Євген Фізер звернув увагу на пошану гідності людини у повсякденному житті, зокрема, на гідність убогих.


Спільний молебень завершився гімном «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни» у виконанні хору. Далі під лунання пісні «Пливе кача…» відбулося покладання запалених лампадок до пам’ятного знаку Героям Майдану.
Опісля, цього ж дня у цьому намірі була відслужена вечірня Свята Меса.
Прес-відділ Мукачівської Дієцезії
Фото: Тетяни Решетар

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:13 Вівторок 0 124 У Залужжі на Тернопільщині волонтери відновлюють костел Святої Розалії Волонтери благодійної організації «Благодійний фонд «Пам’ять і любов» розпочали відновлювати римо-католицький костел Святої Розалії, що у селі Залужжя Збаразького району.