Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » П’ятниці милосердя. Папа в осередку для ув’язнених жінок з малими дітьми
09:11 Субота 0 309
3-03-2018, 09:11

П’ятниці милосердя. Папа в осередку для ув’язнених жінок з малими дітьми

Папа Франциск і надалі влаштовує «п’ятниці милосердя», намагаючись щомісяця відвідати якусь установу, де може засвідчити близькість до людей, які часто живуть в умовах суспільного відкинення й маргіналізації. У п’ятницю, 2 березня 2018 року, у супроводі архієпископа Ріно Фізікеолли, Президента Папської Ради сприяння новій євангелізації, яка й організовує ці ініціативи, Понтифік відвідав осередок для ув’язнених жінок, які мають неповнолітніх дітей.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

У віллі, конфіскованій в організованої злочинності, серед зелені в житловому масиві в римському мікрорайоні EUR, ховається «Дім Леди», заклад, де під охороною перебувають жінки з неповнолітніми дітьми, засуджені за легкі злочини й не позбавлені материнських прав. З великим здивуванням цього вечора вони зустріли Папу Франциска.

Наразі в осередку перебувають 5 молодих мам із дітьми. Служать у закладі також засуджені до умовних термінів, які відбувають покарання, звершуючи суспільно корисну працю.

Папа обмінявся кількома словами з мамами, з персоналом і погрався з дітьми, яким привіз у подарунок великодні шоколадні яйця. Він також обмінявся подарунками з засудженими матерями: вони подарували йому власноруч зроблені речі й розповіли, що «Дім Леди» дає змогу відбувати покарання, спостерігаючи за тим, як зростають їхні діти. Перебування в закладі й справді дає можливість відводити й забирати дітей зі школи, здобути новий фах, щоб повернутись у суспільство та світ праці. Це перша і наразі єдина структура такого типу в Італії.

За темою:
Папа Франциск про роль жінки у Церкві: Служити, а не прислуговувати
Папа Франциск відвідає осередок Екуменічної Ради Церков
Папський лист учасникам конгресу про паліативну опіку

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:32 Середа 0 40 Папа Франциск відвідає Марокко Директор Ватиканського прес-центру повідомив, що Папа Франциск на запрошення Його Величності Короля Мухамеда VI й місцевих єпископів 30 і 31 березня 2019 року побуває з Апостольським візитом у Марокко, де відвідає Рабат і Касабланку. Програму візиту буде оприлюднено пізніше.