Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Великопісна молитовна зустріч безхатченків у Києві на Святошині
10:05 Неділя 0 793
4-03-2018, 10:05

Великопісна молитовна зустріч безхатченків у Києві на Святошині

На самісінькому початку весни, 1 березня 2018 року Божого, у парафії Воздвиження Святого Хреста в Києві, якою опікуються брати босі кармеліти, відбулася молитовна зустріч для найбільш знедолених мешканців столиці – безхатченків.
Цю зустріч духовної віднови спільно організували місія «Карітас-Спес Україна» та Згромадженням Місіонерів Облатів Непорочної Марії в особі брата Себастьяна Янковського ОМІ, який особливо опікується безхатніми Києва. У великопісній молитовні зустрічі взяли участь 160 безхатченків.

Заходи розпочалися з Меси, яку очолив єпископ-помічник Одесько-Сімферопольської дієцезії Яцек Пиль ОМІ. Співслужили йому брати босі кармеліти на чолі з настоятелем парафії отцем Бенедиктом Кроком OCD, отець Петро Жарковський, президент «Карітас-Спес Україна», й отець Віктор Симон.


Під час проповіді, основою для якої стали євангельська притча про багатія й Лазаря, єпископ Яцек особливо наголосив на обов'язку любові до ближнього, на тому, що вічне покарання багатій із Христової притчі отримав не за погані вчинки (їх він, власне, не робив), а за байдужість до потреб і страждання ближнього свого.

У молитві вірних самі безхатченки підзносили прохання про Боже благословення для Христової Церкви, для Папи Франциска, єпископів і священиків, для «Карітас-Спес», для всіх благодійників, для ченців і чернечих спільнот – зокрема про благодать нових покликань для босих кармелітів. Після Божої Служби відбулася Хресна Дорога з роздумами про страждання Спасителя і Його хресну жертву. При цьому хрест несли самі учасники Меси.

На завершення усі присутні прийняли Боже благословення й подякували організаторам молитовної зустрічі за теплоту і щирість. Особливі слова подяки й аплодисменти лунали для гостинних господарів: вірних парафії Воздвиження Святого Хреста і братів київського монастиря босих кармелітів в особі настоятеля отця Бенедикта Крока ОСD.

За темою:
Молитва з нагоди Всесвітнього дня вбогих у храмі святого Олександра в Києві
Свята вечеря для київських безхатьків
У Зарічанах відбувся відпочинок для безпритульних людей

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:02 Середа 0 179 Духовні вправи для священиків Львівської архідієцезії 18 лютого в каплиці Реколекційного будинку в Брюховичах архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу священиків Львівської архідієцезії, котрі зібралися там на трьохденні духовні науки.