Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа зустрінеться зі Спільнотою святого Егідія
15:28 Субота 0 267
3-03-2018, 15:28

Папа зустрінеться зі Спільнотою святого Егідія

У суботу, 3 березня 2018 року, директор ватиканського прес-центру повідомив, що Папа Франциск у неділю, 11 березня, о 16:30 зустрінеться в Римі на площі Санта-Марія-ін-Трастевере зі Спільнотою святого Егідія з нагоди 50-річчя заснування цього руху мирян.
Радіо Ватикану нагадує, що ювілейні святкування розпочалися в Римі Месою, яку 10 лютого ввечері в папській базиліці святого Йоана на Латерані відслужив кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Апостольської Столиці.

У комюніке, поширеному з такої нагоди Спільнотою святого Егідія, зазначено, що вона з радістю приймає цю звістку. Опівдні на площі Санта-Марія-ін-Трастевере Папа звиголосить промову й очолить Літургію слова. Під час цієї події він матиме змогу зустрітися з «людом святого Егідія», починаючи від Андреа Ріккарді, який 50 років тому розпочав шлях Спільноти, і представниками, які прибудуть із різних кінців світу, з молоддю та нужденними друзями Спільноти, серед яких безхатченки, неповносправні, біженці, що прибули в рамках організованих Спільнотою гуманітарних коридорів, похилі віком та діти, які відвідують «Школи миру».

За темою:

Андреа Ріккарді про 50 років Спільноти святого Егідія
Спільнота святого Егідія зібрала на святкові обіди понад 200 тисяч нужденних
«Порятунок одної людини – це вже порятунок цілого світу»: Всесвітній день убогих у Києві

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:45 Неділя 0 109 Папа Франциск: Спів – це мова, яка веде до спільності сердець Музика та спів – це мова, якою у свідченні Євангелія можна досягти сердець усіх людей, навіть тих, які далекі від Церкви та віри. Думками про це Папа Франциск поділився з членами асоціації «Вихованці неба» – молодіжною організацією, що від 1968 року звіщає Євангеліє за допомогою музики та співу, організовуючи концерти по всій Італії та Європі. Його Святість зустрівся з ними в контексті 50-річчя від заснування та 10-річчя з дня відходу до вічності засновника – отця Джузеппе Аріоне SJ.