Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський відвідав Митрополичу Базиліку, храми св. Марії Магдалини і св. Антонія у Львові
11:47 Понеділок 0 1 841
6-11-2017, 11:47

Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський відвідав Митрополичу Базиліку, храми св. Марії Магдалини і св. Антонія у Львові

Під час візиту до Львова Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський та супроводжуючі його особи вранці 5 листопада прибули до храму св. Марії Магдалини у Львові, де представницьку делегацію зустрів настоятель о. Павел Томис ОМІ.
Високі зарубіжні гості були присутні на св. Месі, яку служив о. Павел Томис. Відбулася розмова з отцями облатами та коротка зустріч з парафіянами, які розповіли про тривалі й безуспішні старання громади в поверненні костелу св. Марії Магдалини, а також про спрофановану каплицю з розписами Розена, де діє туалет розташованого в храмі Будинку органної музики.

Біля Митрополичої Базиліки Міністра закордонних справ Польщі Вітольда Ващиковського зустріли Єпископ-помічник Едвард Кава і настоятель храму о. прелат Ян Нікєль. Вітольд Ващиковський розписався у Книзі почених гостей Митрополичої Базиліки та поспілкувався з духовенством.
Того ж дня Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський відвідав костел св. Антонія, де зустрівся з отцями францисканцями, котрі поінформували про стан справ, пов’язаних з поверненням парафіяльного будинку.

У Львові Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський поклав вінок до пам’ятника жертв комуністичного режиму, а на Личаківському цвинтарі поклав вінки і лампадки на польському й українському військових меморіалах та похованнях українських військовослужбовців, які загинули в АТО.
Польську делегацію супроводжували Посол РП в Україні Ян Пєкло, Представник Міністерства закордонних справ України у Львові В’ячеслав Войнаровський.
Автор: Костянтин Чавага

Джерело - Львівська архідієцезія

По темі:
Бал всіх святих в Івано-Франківську
На Янівському цвинтарі у спомин усіх померлих вірних
Римо-католики проведуть молитовну ходу пам’яті загиблих воїнів АТО


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:02 Середа 0 179 Духовні вправи для священиків Львівської архідієцезії 18 лютого в каплиці Реколекційного будинку в Брюховичах архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу священиків Львівської архідієцезії, котрі зібралися там на трьохденні духовні науки.